bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма «Активні Громадяни» надає фінансування на проекти з розвитку переміщених ВНЗ
26.01.2017

Координаційний центр переміщених ВНЗ за підтримки Британської Ради в рамках програми «Активні Громадяни» проводить відбір на участь в Пітчингу Проектів Соціальної Дії, спрямованих на розвиток вищих навчальних закладів та наукових установ, переміщених з території окупованих Донецької, Луганської областей та Криму. Дедлайн - 1 лютого 2017 р.

Пітчингу Проектів Соціальної Дії для переміщених ВНЗ

Ви, як Активні Громадяни, котрі мають свої креативні та інноваційні ідеї, маєте змогу отримати фінансування від Британської Ради на реалізацію власних проектів!

Місце: Київ.

Дата: з 13 по 17 лютого 2017 року.

Прийом заявок на участь триває до 01 лютого 2017 року.

УВАГА! Кількість проектів від одного ВНЗ не обмежено!

Загальна сума фінансування від Британської Ради: 300 000 грн.

Середня сума коштів на проект: близько 15 000 грн.

Ідеї проектів та заявки на участь у Пітчингу насилайте на електронну адресу: [email protected].

Хто може подавати заявки на участь у Пітчингу?

Адміністрація переміщених ВНЗ та наукових установ, викладачі, молоді науковці, студентські об’єднання, громадські організації.

Яка мета Пітчингу?

Відбір та фінансування проектів соціальної дії, спрямованих на покращення життя та стану переміщених ВНЗ України.

Що представляє собою Пітчинг Проектів Соціальної Дії?

1-й Крок - Подача ідеї.

Подайте Вашу ідею! Проекти повинні бути направлені на розвиток локальної громади та життя університетів. Ідея має бути реалізована до кінця 2017-го року.

2-й Крок - Експертна оцінка.

Вашу ідею оцінять експерти. Якщо вона інноваційна, цікава та корисна, то фасилітатори від Британської Ради допоможуть Вам її доопрацювати та скласти план реалізації.

У складі експертної комісії будуть представники Британської Ради, а також представники Координаційного центру переміщених ВНЗ та ГО “Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку”.

3-й Крок - Пітчінг проектів.

Після доопрацювання ідеї Ви маєте презентувати її суддям: Управлінню культури, депутатам, бізнесменам, Британській Раді, громадським діячам. На презентацію Ви матимете всього 5 хвилин.

На заході будуть присутні народні депутати України, посли, журналісти, представники МОН, ректори університетів, серед яких: Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Джудіт Гоф, директор офісу Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, народний депутат України Олексій Рябчин, директор офісу Американської Ради в Україні Ярема Бачинський, журналіст та головний редактор “Громадського Радіо” Андрій Куликов.

4-й Крок - Фінансування.

Якщо під час презентації Ви зможете переконати суддів, що Ваша ідея важлива, то отримаєте фінансування на її реалізацію.

Учасники, що проходили локальні тренінги за програмою “Активні Громадяни” та, на жаль, не отримали фінансування, мають змогу доопрацювати свої проекти та взяти участь у пітчингу!

Кожен ВНЗ, що надасть ідею проекту (або сам проект) буде включений до складу співорганізаторів заходу. Тож ми чекаємо від Вас максимальної кількості проектів та бажаємо успіху!

Детальніша інформація про проект доступна за посиланням (http://pitching.in.ua/universities/.)

За наявності питань звертайтесь за телефоном:  +380 99 371 37 93 (Антон Кольвах).

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.