bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Малі гранти для велосипедних активістів
19.01.2017

Центр соціальних та ділових ініціатив (м. Яремче) та Асоціація велосипедистів Києва оголосили черговий конкурс малих грантів для велосипедних активістів. Дедлайн - 15 лютого 2017 р.

Центр соціальних та ділових ініціатив (м. Яремче) та Асоціація велосипедистів Києва оголосили про черговий конкурс малих грантів для велосипедних активістів. В конкурсі можуть брати участь молоді громадські організації та місцеві ініціативні групи, що просувають велосипеди як щоденний транспорт. Цілями Програми є посилення організаційної спроможності активістів, налагодження діалогу між ними та органами місцевого самоврядування, а також посилення громадського контролю за видатками місцевих бюджетів.

Згідно з опублікованими правилами, заявки на конкурс приймаються до 15 лютого 2017 року. Запропоновані проекти мають бути завершені не пізніше 30 листопада 2017 року, а обсяг очікуваного від програми фінансування може складати до 60 000 гривень.

За наступними посиланнями ви знайдете:

Програма малих грантів для велосипедних активістів реалізовується у 2014-2017 роках в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад” за підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Офіційні правила конкурсу, результати відбору, новини проектів будуть публікуватися на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту www.velotransport.info. Результати втілення проектів-переможців будуть презентовані на міжнародній конференції “Veloforum” в жовтні 2017 року.

Адміністратор програми: ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив”, www.csbi.org.ua

Контакти

Коментарі

Ірина Смага   2702 дні тому   #  

Чи може брати участь наша організація, якщо ми працюємо в районі з кількістю мешканців 41 тис?

  •   Пiдписатися на новi
Сергій Попов   2699 днів тому   #  

Добрый день,

ищу спонсора для поставок быстро срабатываемых расходных материалов
для велосипедов велосипедистов использующих велосипед для поездок на
работу и для работы

Материалы:

тормозные колодки
цепи
шестерни
покрышки
камеры
тросики
литий ионные аккумуляторы для фар

- ещё что можете предложить?

Сергей

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Apsext-QBI2GdExPenkxTzQ3bnNnZE9vTHV5RHFDRmc

  •   Пiдписатися на новi
Антон Зейкан   2666 днів тому   #  

Я опоздал подать заявку, но вполне возможно есть добрые люди которые поддержат мою мечту "Четыре лапы, велосипед и Украина." подробности по это ссылке https://goo.gl/stzsUy

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.