Данська Рада у справах біженців (ДРБ) розпочинає пошук партнера серед українських неурядових організацій з метою реалізації програми з надання безкоштовної правової допомоги ВПО та населенню, постраждалому від конфлікту, на період жовтень 2016 – березень 2017, в м. Харків та Харківській області.
Програма реалізовується в рамках проекту «Соціально-правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України», за фінансової підтримки OFDA (Відділ надання допомоги при надзвичайних ситуаціях).
Головною метою програми є сприяння доступу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та населення, постраждалого від конфлікту, до послуг урядових та неурядових служб з соціального захисту населення, а також реалізація адвокаційних ініціатив з метою сприяння внесенню змін до законодавства щодо захисту прав зазначених груп населення.
Програма вже реалізовується ДРБ безпосередньо через існуючі підрозділи з надання правової допомоги, а також за участю національних партнерів, що є правозахисними організаціями. Область покриття послуг з надання юридичної допомоги бенефіціарам розділена географічно та складається із 16 областей.
Термін дії контракту: жовтень 2016 року - 31 березня 2017 року (6 місяців), з можливістю подовження дії контракту
Географія проекту: м. Харків та Харківська область
Розмір гранту: Максимальна сума 780,000 гривень (приблизний еквівалент 30,000.00 доларів США)
Ціль проекту: 6000 бенефіціарів, що отримають індивідуальну юридичну консультацію, адміністративну або документальну підтримку.
Юридична допомога має складатися із наступних компонентів:
(1) Індивідуальна консультація: Кожна ВПО матиме можливість звернутись за консультацією їз персональним юридичним питанням. Консультування може надаватися в офісі/ах Імлементуючого Партнера, шляхом здійснення виїзду юриста у віддалені райони або за допомогою телефонного чи Skype зв’язку.
(2) Підвищення правової обізнаності населення: Методологія включатиме в себе проведення інформаційних групових заходів, а також поширення інформації щодо проекту через друковані та електронні засоби масової інформації.
(3) Документальна та адміністративна допомога: Надаватиметься з метою забезпечення різних видів реєстрації та отримання відповідних документів, отримання соціальних виплат та соціальних послуг.
Вимоги, що пред’являються до потенційного партнера та менеджера проекту:
1. Національна неурядова організація, що офіційно зареєстрована в Україні.
2. Дотримання гуманітарних принципів у своїй діяльності.
3. Продемонстрований перелік успішно реалізованих проектів, спрямованих на надання юридичної допомоги ВПО та населенню, постраждалому від конфлікту.
4. Продемонстрована історія управління проектами з бюджетом, еквівалентним 10 000 доларам США або вище, включаючи діяльність із закупівель товарів та послуг.
5. Персонал вищого рівня управління з досвідом роботи в юридичній сфері.
6. Спроможність реалізовувати проект в м. Харків та в Харківській області.
Порядок прийому заявок на участь
Якщо Ваша організація зацікавлена у партнерстві з ДРБ та відповідає вимогам, викладеним вище, Ви можете подати заявку, форму якої можно знайти за посиланням, та відправити її на адресу [email protected]
Кінцевий термін подачі заявок - 6 жовтня 2016 року, 17.00.
ДРБ залишає за собою право на розгляд та відбір успішних заявок на поточній основі, до кінцевого терміну.
Процес відбору:
1. Комітет з відбору імплементуючого партнера розгляне всі заявки і зробить перелік найсильніших претендентів на основі бальної системи.
2. Заявники-номінанти мають надати рекомендаційні листи від попередніх донорів, а також організувати зустріч із членами Комітету з відбору у головному офісі Заявника, для проведення інтерв’ю із відповідним персоналом.
Кандидати повинні будуть продемонструвати фінансові / інші звіти, які доводять, що вони відповідають критеріям партнерства. ДРБ також залишає за собою право на запит додаткової супутньої документації.
3. На основі підсумків другого етапу розгляду заявок, Комітетом з відбору буде обрано успішного кандидата, який отримає пропозицію про співпрацю.
Інші заявники, що не пройдуть відбір, будуть повідомлені про це відповідним чином.
З питань, пов’язаних з процесом подання заявок, будь ласка, звертайтесь до Інни Шевчінської за адресою [email protected]
Про ДРБ
Данська рада у справах біженців (ДРБ) є найбільшою неурядовою організацією Данії. Заснована в 1956 році, ДРБ сприяла інтеграції біженців з Угорщини в Данії. ДРБ – це організація, що об’єднує 30 НУО-членів, громадянське суспільство, правозахисні та інші групи Данії. У 2007 році ДРБ об’єдналась з Данською групою з розмінування(ДГР) для гуманітарної протимінної діяльності. Разом ДРБ та ДГР впроваджують програми з довгострокових рішень для біженців та ВПО в 36 країнах.
ДРБ попередньо оперувала в Україні у 1998-2000 та 2007-2013р.р. В 2014 ДРБ/ДГР повернулись в Україну для надання екстреної допомоги.
Основні цілі ДРБ/ДГР
Метою ДРБ/ДГР є захист та сприяння впровадження довгострокових рішень для внутрішньо переміщеного та постраждалого від конфлікту населення на основі гуманітарних принципів та прав людини.
Коментарі