bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс малих грантів на підтримку молодіжних екологічних ініціатив

Екоцентр та Дніпропетровське відділення Національного екологічного центру України мають гарну новину для тих, хто мріє втілити в життя ідеї та ініціативи, спрямовані на захист довкілля на локальному рівні та сприяють сталому розвитку громади. Запрошуємо активну молодь та ініціативні групи з Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської та Івано-Франківської областей до участі у Конкурсі міні-грантів «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку».

Ми віримо, що молодь у своїх селах, селищах, містечках і містах має потужну силу змінювати світ на краще. А ми маємо можливість підсилити цю енергію. Тож не зволікайте та діліться з нами своїми ідеями!

Ми не обмежуємо формат реалізації проекту та ініціативи. Ми з радістю підтримаємо практичні молодіжні ініціативи, освітні кампанії, природоохоронні заходи або акції. Для нас важливий зміст та ваше бажання розвивати екологічну спільноту на місцевому рівні.

Ми підсилюємо (як фінансово, так і надаємо менторську підтримку) ідеї:

 • які вирішують актуальні екологічні проблеми на рівні громади і мають довготривалий ефект;
 • спрямовані на розвиток громадської регіональної екологічної активності в таких сферах як екологічна освіта, енергетика, боротьба зі зміною клімату та охорона природних ресурсів;
 • подані від команд, вік учасників/учасниць яких від 18 до 35 років.

Максимальна сума фінансової допомоги в реалізації проекту становить гривневий еквівалент 1000 Євро. В рамках конкурсу планується ухвалення не менше трьох малих грантів.

Максимальний термін реалізації проектів – 4 місяці. Проекти можуть стартувати з 1 вересня 2016 року, але мають бути завершені не пізніше 25 грудня 2016 р.

Аплікаційна форма та форма Бюджету проекту знаходяться в додатках.

Аплікаційна форма, Бюджет проекту та усі додатки мають бути надіслані в електронному вигляді на адресу act AT ecocenter.org.ua не пізніше 23:59 15 серпня 2016 року з позначкою в темі «Еко-ідея з назва населеного пункту».

Результати відбору будуть оприлюднені щонайпізніше 24 серпня 2016 року.

Під час конкурсного розгляду буде враховуватись:

 • актуальність проблеми, на вирішення якої спрямовано проект(ініціативу);
 • відповідність меті та пріоритетам конкурсу;
 • реалістичність, конкретність та досяжність результатів;
 • оригінальність запропонованого рішення проблеми;
 • ефективність використання ресурсів міні-гранту.

Важлива частина проекту – це створення умов для взаємодії активної молоді між собою та отримання менторської підтримки заради збереження довкілля. Тому усі команди-учасниці конкурсу будуть запрошені на тренінг із місцевого активізму, який відбудеться у вересні в Києві, та на фінальну Національну подію, яка відбудеться у грудні (у фінальному заході братиме участь молодь України, Білорусі, Росії та Німеччини). Участь команд-переможниць – обов’язкова. Також буде відібрано трьох осіб із переліку команд-переможниць, які восени візьмуть участь у навчальній поїздці до Німеччини.

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проекту Євгенії Кравченко [email protected]

Додатково:

На міжнародному рівні проект «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку!» фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини та реалізуються у партнерстві організацій громадянського суспільства на території Білорусі та Росії за підтримки німецької громадської організації «DRA e.V.». В Україні проект реалізується у співпраці громадських організацій та рухів Екоцентр, Дніпропетровське відділення НЕЦУ, Екоклуб Рівне та Українська молодіжна кліматична асоціація.

Конкурсі міні-грантів “Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку”

Географія проекту в Україні:

 • - Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська та Івано-Франківська області (координують Екоцентр та Дніпропетровське відділення Національного екологічного центру України);
 • - Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька, Волинська області (координує Екоклуб Рівне);
 • Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька та Івано-Франківська області (координує УМКА).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.