Конкурс на участь у міжнародному проекті «Платформа змін - АРТ-ДЕПО»

Проект «Платформа змін - АРТ-ДЕПО» включає в себе два семиденних українсько-німецьких обміни: перший буде проходити 19-25 серпня 2016 року в місті Жмеринка, Україна; другий 23-30 вересня 2016 року - в місті Нойруппін, Німеччина. 

Обміни передбачають активну програму для молоді, що включає дослідження міст Жмеринка та Нойруппін; фізичну трансформацію публічного простору в Жмеринці, спільно з локальною громадою; спільне напрацювання ідей, стратегій та участь у плануванні сталого розвитку трансформованого простору в Жмеринці.

До участі у проекті запрошуємо молодь зі Жмеринки та молодих активістів з Кременчука, які брали участь у трансформаціях “Художній салон”, Кінотеатр “Дніпро”, ‪#‎Adapter‬).:

  • у віці від 18 до 29 років;
  • зацікавлених в роботі з міськими публічними просторами;
  • готових брати участь у фізичній трансформації 19-25 серпня 2016 року в Жмеринці, що передбачає фізичну роботу;
  • готових брати участь у візиті 23-30 вересня 2016 року до міста Нойруппін (Німеччина);
  • зі знанням англійської мови;
  • з наявним закордонним паспортом.

В рамках обміну учасникам надається проживання та харчування, а також відшкодовуються дорожні витрати до Німеччини та в зворотньому напрямку.
Для того, щоб взяти участь в обміні необхідно заповнити заявку до 20 червня 2016 року.

Відбір учасників буде здійснюватися координаційною групою проекту на основі критеріїв, вказаних вище. Всі учасники, які пройдуть відбір будуть сповіщені про участь в обміні по електронній пошті, зазначеній в заявці.

Учасникам, які пройдуть конкурсний відбір, буде необхідно отримати візу для поїздки в Німеччину. Організатори нададуть запрошення для отримання візи. За оформлення візи учасники несуть відповідальність самостійно. Організатори не покривають дорожні витрати, пов”язані з отриманням візи.

Будь-які питання щодо обміну можна задавати по електронній пошті: katss314@gmail.com

Проект “АРТ-ДЕПО” втілюється ГО “Культурний діалог” (м.Кременчук, Україна) у партнерстві з ГО “Інститут культурної політики” (м.Вінниця, Україна) та Mittendrin (м.Нойруппін, Німеччина) та підтримується програмою „MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді“ Фонду “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.