bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс стипендій на магістерську програму Управління неприбутковими організаціями
26.05.2016

Інститут лідерства та управління УКУ оголошує конкурс на здобуття стипендії для навчання на професійній програмі магістерського рівня Управління неприбутковими організаціями.

У конкурсі буде визначено трьох переможців, які отримають стипендію. Стипендія покриває 50% вартості навчання на програмі Управління неприбутковими організаціями 2016-2017 Інституту лідерства та управління УКУ.

Умови участі у конкурсі стипендій:

  • Заповнити аплікаційну форму.
  • Створити відео - презентацію: Розкажіть, кого ви вважаєте прикладом для наслідування як активного відповідального громадянина. Це може бути хтось з ваших сусідів, друзів, знайомих, які є для вас натхненниками та прикладами у розвитку громадського суспільства, які малими кроками змінюють життя довкола, які творять зміни у вашій громаді, мікро-районі, вулиці. Також це може бути розповідь про лідерів/авторів соціальних ініціатив, яких ви особисто не знаєте, але цікавитеся їхньою діяльністю.

Аплікаційну форму та презентацію слід надіслати на [email protected]. У темі листа вкажіть «Конкурс стипендій». Прийом конкурсних робіт триває до 20 червня 2016 р. Оголошення результатів відбудеться до 1 липня 2016 р.

Контакти

  • Інститут лідерства та управління УКУ
  • +38(097)2721739

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.