bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

7 грантів для громадських організацій та ініціатив
21.03.2016

ГУРТ  запрошує ознайомитися з добіркою грантових конкурсів на підтримку громадського сектору в Україні. Участь Вашої громадської ініціативи може посприяти реалізації ваших ініціатив.

КримSOS і Агентство ООН у справах біженців продовжують грантову програму підтримки ініціатив переселенців в 17 регіонах України. Географія проекту охоплює Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Закарпаття, Чернівці, Луцьк, Рівне, Херсон, Кіровоград, Житомир, Вінницю, Хмельницький, Чернігів, Суми, Полтаву і Черкаси. Мета програми – підтримати переселенців в спробах самостійного вирішення їх проблем та захисту їх прав і свобод. Максимальний розмір фінансування – 25 000 грн. Дедлайн – 31 березня 2016 року. Детальніше тут.

У межах програми Regional Mobility Fund Румунська організація NGDO Platform – FOND надає гранти на проведення  експертам у країнах Чорноморсько-Балтійського регіону. Метою грантового конкурсу є сприяння мобільності експертів із громадського сектору, аналітичних центрів та академічного середовища задля поширення знань, обміну досвідом та практиками створення сприятливим умовам для розвитку інститутів громадянського суспільства. Фінансування відбувається на індивідуальному рівні. Сума гранту покриватиме транспортні витрати та витрати на харчування і проживання. Дедлайн – 31 березня 2016 року. Детальніше – тут.

Міжнародний Фонд ЮНЕСКО з питань культурного розмаїття запрошує міжнародні організації, неурядові організації та представників вразливих до суспільних явищ соціальних груп із країн, що розвиваються, подавати заявки на участь у грантовому конкурсі. Розмір фінансування становить 100 000 доларів США для кожного проекту. Дедлайн – 15 квітня 2016 року. Детальніше  тут.

Фонд розвитку міста Миколаєва оголошує про грантовий конкурс за підтримки NED (м. Вашингтон, ОК, США) «Солідарні дії об’єднань громадян та місцевого бізнесу для ефективних бюджетів Миколаївщини– 2016». До участі в конкурсі запрошуються партнерства за участю об’єднань  громадян (органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди з ознакою неприбутковості 0004, 0005, 0006, 0011) та представників місцевого бізнесу (приватних підприємців або малих /середніх підприємств). Географія конкурсу: міста, селища, села Миколаївської області. Розмір гранту – 800 доларів США. Дедлайн – 15 квітня 2016 року. Детальніше – тут.

Львівська освітня фундація за підтримки фонду Джинджер оголошує конкурс грантів у рамках Програми підтримки дітей сиріт та дітей у складних життєвих обставинах. Метою Фонду є підтримка дітей, батьки яких померли, і дітей, покинутих батьками, які не здатні чи не зацікавлені дбати про них. Фонд Джинджер підтримує організації (не підтримує фізичних осіб та державні структури), які реалізують такі види проектів: будівництво дитячих будинків сімейного типу та центрів для покинутих дітей; проекти, що допомагають сиротам  та/або покинутим дітям у державних сиротинцях; проекти, спрямовані на превентивну роботу з дітьми та сім’ями у СЖО. Середній грант для проекту по опіці державних установ, ДБСТ та інших структур, де проживають діти-сироти, становить 2000 – 5000 доларів США.Середній показник для будівельних проектів 10 000 – 25 000 доларів США. Дедлайн – 25 квітня 2016 р. Детальнішетут.

ПРООН в Україні запрошує подавати заявки на грантовий конкурс «Участь організацій громадянського суспільства у впровадженні нового законодавства, спрямованого на запобігання корупції». Основні цілі цього грантового конкурсу: активніша громадська участь та ефективна адвокація створення і успішного функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК); Підвищення прозорості і підзвітності НАЗК і підвищення професійних навиків його персоналу (на національному і регіональному рівнях) через співпрацю з антикорупційною громадськістю; посилення моніторингових спроможностей громадських організацій для проведення громадського моніторингу впровадження антикорупційної реформи на регіональному рівні. Максимальний розмір фінансування – 50,000 доларів США. Кінцевий термін подачі заявок буде оголошений Проектом додатково. Детальніше – тут.

Посольство Сполучених Штатів Америки запрошує незалежні засоби масової інформаціїї (друковані, радіо, телевізійні та електронні) подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ. Конкурс проходить на постійній основі і не має кінцевого терміну. Кошти фонду спрямовані на підтримку вільних і незалежних ЗМІ в Україні та допомогу українським журналістам, медіа-організаціям і недержавним організаціям, які працюють над проектами, пов'язаними з медіа. Максимальна сума фінансування становить 24 000 дол. США. Сума гранту залежить від обсягу запланованої діяльності та періоду виконання проекту, який може тривати від 1 до 12 місяців. Детальнішетут.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.