bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

8 грантів для здійснення суспільних змін

ГУРТ інформує вас про 8 грантових конкурсів. Участь вашої громадської організації чи ініціативи може зіграти важливу роль для суспільних змін як у маленькому містечку України, так і у світі в цілому.

ГО «Центр Соціальна Дія»/Проект «Без Кордонів» запрошують громадські організації долучитися до Інформаційної кампанії проти дискримінації «Дискримінація обмежує. Протидій!». Метою Кампанії є підвищення обізнаності населення в регіонах щодо проблеми дискримінації та засобів протидії. Заявку на отримання фінансування проекту можуть подати тільки зареєстровані громадські організації із таких областей: Одеська, Харківська, Вінницька, Львівська, Чернігівська. Розмір фінансування - 15 000 грн. Дедлайн - 10 березня 2016 року. Детальніше – тут

Чеська НУО Nesehnuti запрошує взяти участь у програмі підтримки громадянського суспільства «Шлях ініціативи» та надає свою допомогу в організації громадських кампаній. До участі запрошуються НУО, незалежні ЗМІ або неформальні групи, громадські ініціативи, місцеві асоціації та спілки у таких областях України: Кременчук та Кременчуцький район, Одеська та Херсонська області. Основні напрямки діяльності, які підтримуються програмою: Рівні можливості для чоловіків і жінок; Незалежна журналістика, журналістські розслідування; Захист навколишнього середовища; Право на отримання інформації. Розмір фінансування проектів - 15 000-45 000 грн. Дедлайн – 15 березня 2016 рокуДетальніше – тут.

Фонд імені Роберта Боша та Чорноморський фонд регіонального співробітництва запрошують подавати проектні заявки на отримання грантів, спрямованих на сприяння зміцненню довіри та порозуміння між жителями країн, де тривають конфлікти. Основні напрямки діяльності: розбудова спроможностей ре інтегруватися на локальному, регіональному та національному рівнях; транскордонні ініціативи для молоді; громадська освіта; шляхи примирення через історичний досвід конфліктів та їхнього мирного вирішення; культурні проекти задля миру; роль медіа у подоланні стереотипів. Середній розмір фінансування – 23,000 доларів США. Дедлайн – 17 березня 2016 року. Детальніше – тут.

Проект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» (ПКТУ) оголошує про прийом заявок від організацій на впровадження грантової діяльності з адвокації, комунацікації та соціальної мобілізації (АКСМ) на тему «Амбулаторне лікування туберкульозу – кращий вибір для хворого і громади». Метою цієї грантової програми є підтримати зусилля, спрямовані на реформування системи надання медичних послуг в Україні, зокрема, поширення амбулаторної моделі лікування туберкульозу. Діяльність проектів повинна проводитися у межах одного або декількох із десяти регіонів, що підтримуються USAID: Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Луганська, Одеська, Харківська, Херсонська області, а також м. Київ. Максимальний розмір фінансування - 30,000 доларів США. Дедлайн – 18 березня 2016 року. Детальніше – тут.

КМГО «Молода Черкащина» в рамках Проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина запрошує громадські організації, благодійні фонди або незареєстровані ініціативні групи Черкаської області до участі в  Другому конкурсі міні-грантів. Мета конкурсу – сприяння розв’язанню конкретних проблем місцевих громад Черкаської області шляхом підтримки локальних громадських ініціатив. Максимальний розмір кожного гранту - 12 000 грн. Дедлайн – 18 березня 2016 року. Детальніше – тут.

У межах програми Regional Mobility Fund Румунська організація NGDO Platform – FOND надає гранти на проведення  експертам у країнах Чорноморсько-Балтійського регіону. Метою грантового конкурсу є сприяння мобільності експертів з громадського сектору, аналітичних центрів та академічного середовища задля поширення знань, обміну досвідом та практиками створення сприятливим умовам для розвитку інститутів громадянського суспільства. Фінансування відбувається на індивідуальному рівні. Сума гранту покриватиме транспортні витрати та витрати на харчування і проживання. Дедлайн - 31 березня 2016 року. Детальніше – тут.

Фонд розвитку міста Миколаєва оголошує про грантовий конкурс за підтримки NED (м. Вашингтон, ОК, США) «Солідарні дії об’єднань громадян та місцевого бізнесу для ефективних бюджетів Миколаївщини– 2016». До участі в конкурсі запрошуються партнерства за участю об’єднань  громадян (органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди з ознакою неприбутковості 0004, 0005, 0006, 0011) та представників місцевого бізнесу (приватних підприємців або малих /середніх підприємств). Географія конкурсу: міста, селища, села Миколаївської області. Розмір гранту – 800 доларів США. Дедлайн – 15 квітня 2016 року. Детальніше – тут.

ПРООН в Україні запрошує подавати заявки на грантовий конкурс «Участь організацій громадянського суспільства у впровадженні нового законодавства, спрямованого на запобігання корупції». Основні цілі цього грантового конкурсу: Більш активна громадська участь і ефективна адвокація створення і успішного функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК); Підвищення прозорості і підзвітності НАЗК і підвищення професійних навиків його персоналу (на національному і регіональному рівнях) через співпрацю з антикорупційною громадськістю; Посилення моніторингових спроможностей громадських організацій для проведення громадського моніторингу впровадження антикорупційної реформи на регіональному рівні. Максимальний розмір фінансування - 50,000 доларів США. Кінцевий термін подачі заявок буде оголошений Проектом додатково.  Детальніше – тут.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.