bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма малих грантів фонду BEARR - 2016: навчання біженців та внутрішньо переміщених осіб

BEARRTrust оголошує про відкриття програми малих грантів на 2016-й рік та запрошує НУО та інші організації до подання відповідних заявок. Кінцева дата подання заявок: 1 березня 2016 року.

Грантові заявки для України підпадають цього року під розіл Б «Проекти, що підтримують навчання (розвиток навичок) біженців та внутнішньо переміщених осіб».

Інші країни, охоплені цим розділом програми включають: Білорусь, Молдову, Грузію, Вірменію, Азербайджан, Узбекістан, Таджикістан, Туркменістан, Казахстан та Киргізстан.

За розділом А програми, прийматимуться заявки на гранти від Російських НУО, що опікуються літніми людьми.

Фонд може виявити зацікавленість у підтримці більш як однієї ініціативи в межах цієї грантової програми, у звязку з чим приймаються заявки на фінансування розміром до 3000 фунтів стерлінгів. Гранти надаватимуться за принципом спів-фінансування, тож внесок BEARRTrust не може перевищувати 50% від загального бюджету проекту. Заявники повинні представити статті видатків, обраховані у фунтах. Виплата грантів може здійснюватися в фунтах, доларах США або євро, залежно від інтересів отримувача, який нестиме затрати на конвертацію валюти. Проекти зазвичай мають бути виконані протягом 6 місяців з початку отримання фінансування. BEARRTrust залишає за собою право здійснити незалежну оцінку будь-якого профінансованого проекту.

Цілі програми:

Програма невеликих грантів 2016 року спрямована на підтримку некомерційних організацій, зокрема стосовно:

 • Обміну досвідом та знаннями між некомерційними організаціями, що мають відповідні цілі;
 • Більш широкого розповсюдження найкращих практик;
 • Покращення співпраці та координації серед некомерційних та інших організацій, що працюють з цільовими групами;
 • Підвищення рівня обізнаності та залучення громадських організацій до вирішення окремих проблем;

Хто може подати заявку на отримання гранту?

Програма відкрита для заявок від некомерційних та інших організацій, що працюють в наступних регіонах:

Розділ «А» — Росія,

Розділ «Б» — Україна, Білорусь, Молдова, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Узбекістан, Таджикістан, Туркменістан, Казахстан та Киргізстан.

Як подати заявку?

Немає чітко визначеної форми заявки. Просимо надсилати інформацію відповідно до пунктів, визначених нижче, англійською мовою (якщо бажаєте – із перекладом російською) на адресу електронної пошти [email protected] до 1 березня 2016 р. Обовязково вказуйте у назві листа SGS 2016 – bid.

Заявка має бути представлена на не більш ніж 2-х сторінках формату А4, та має містити відповідну інформцію:

 • Назву некомерційної організації, яка подає заявку на фінансування, її адресу, номер телефону та адресу електронної пошти;
 • Імя та посаду людини, що відповідальна за подання заявки;
 • Короткий опис організації, її місії та завдань;
 • Короткий опис партнерської організації, її місії та завдань;
 • Короткострокові та довгострокові завдання проекту, що представлений в заявці та короткий опис діяльності, що потребує підтримки;
 • Очікувані результати та критерії оцінки їх досягнення;
 • Як ця діяльність вписується в загальну діяльність вашої організації, та як вона відповідає завданням програми BEARR;
 • Очікуваний загальний бюджет проекту, із окремо визначеним розміром підтримки від BEARR та внесків від заявника та партнерів.
 • В бюджеті має бути вказана кількість співробітників проекту: скільки працює за наймом, скільки волонтерів; тривалість проекту в днях та розмір оплати за день роботи. Бюджет має відповідати видам діяльності в рамках проекту, що перераховані вище та містити розмір оплати праці, що діє на даній території;
 • Заявки, обсягом більше двох сторінок не будуть братись до розгляду.

Критерії відбору успішних заявок:

Перший відбір заявок буде здійснюватися в залежності від повноти інформації, що вимагалась вище, ступіню відповідності завданням BEARR та показникам добросовісного використання ресурсів.

BEARR не надає грантів на закупівлю обладнання.

Що відбувається після отримання фондом заявки?

Фонд надішле повідомлення про отримання заявки. BEARR зв'яжеться із заявниками в разі необхідності отримання додаткової інформації або уточнень. Заявники, що не увійдуть до загального списку розгляду заявок, будуть повідомлені про це в другій половині квітня 2016 року. Відібрані заявки будуть роглядатись на засіданні ради фонду в середині квітня. На початку травня 2016 будуть оголошені заяки, що отримають фінансування.

Усі заявники отримають електронною поштою: підтвердження отримання грантової заявки, повідомлення про включення заявки до списку розгляду або відхилення заявки. Заявники, включені до списку розгляду заявок отрмають електронне повідомлення про отримання або неотримання гранту.

Програма невеликих грантів BEARR на 2016-й рік фінансується за рахунок пожертв приватних осіб та фондів, яким BEARR висловлює вдячнність за щедрість.

Читайте оголошення англійською мовою тут: http://www.bearr.org/the-bearr-trust-small-grants-scheme-2016/

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 16  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.