bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс проектів для неурядових організацій чотирьох областей у межах програми «Дійсно разом 2.0»

ГО «Карпатська фундація» (Карпатський фонд) та Карпатський фонд – Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid оголошують конкурс проектів для місцевих молодіжних неурядових організацій та організацій, що працюють для молоді в чотирьох областях України (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області).

Мета конкурсу: підтримка розвитку громадянського суспільства, якості врядування у місцевих громадах України та передача словацького досвіду.

Завдання конкурсу:

  1. Пряме залучення молодих людей до процесу планування, підготовки та реалізації проектів з розвитку у цільових регіонах України;
  2. Зміцнення спроможності місцевих молодих активістів, що залучені до розвитку громад в цільових регіонах України;
  3. Мобілізація молодих активістів до транс-кордонної співпраці при вирішенні місцевих проблем в Україні;
  4. Представлення результатів проекту, налагодження партнерських відносин та забезпечення їх сталості.

Територія реалізації проекту: села, селища та міста (з населенням до 50000 мешканців) Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Тематика проекту

В межах конкурсу будуть підтримані проекти, ініційовані молодіжними організаціями або організаціями, що працюють з молоддю, та спрямовані на вирішення конкретних потреб громад в економічній, соціальній та екологічній сферах. Проекти повинні базуватися на принципах партнерства та міжсекторної співпраці, а також вести до чітких і сталих результатів.

Ключовим елементом програми є схема мікро-грантів, у рамках якої буде надано фінансування для проектів, ініційованих  молодіжними організаціями та організаціями, що працюють з молоддю у сфері місцевого розвитку та покращення якості врядування у громадах до 50 000 жителів Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областях.

Загальний бюджет у рамках схеми мікро-грантів становить 450 000 гривень, максимальна сума гранту – 75 000 гривень.   

Проектні пропозиції приймаються з 7 грудня 2015 року по 29 лютого 2016 року. Із метою розробки та реалізації проектів, що найкраще відображатимуть пріоритети та цілі програми «Дійсно разом 2.0», потенційні заявники запрошуються до участі у інформаційному семінарі – тренінгу, що відбудеться 27-28 січня 2016 року.   

Детальна інформація у додатку та за посиланням: http://bit.ly/1Z9DBhb

Останній день подання: 29 лютого 2016 року

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 5  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.