Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні розпочинає реалізацію проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств (МСП)» та запрошує членські бізнес-об’єднання МСП висловити свою зацікавленість в отриманні технічної допомоги в рамках Проекту.
1. Загальна інформація про Проект
Проект «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» впроваджується у 2015-2018 рр. програмою розвиту ООН у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації.
Мета проекту - сприяння розвитку сектора МСП шляхом розбудови спроможності членських бізнес-об’єднань (БО) в Україні, що в свою чергу сприятиме активнішому, відповідальнішому, професійнішому та орієнтованому на вироблення політики діалогові між державним і приватним секторами.
Проект позитивно вплине на організаційну та фінансову стабільність бізнес-об’єднань, їхню здатність утримувати та залучати нових учасників, спроможність надавати їм найбільш затребувані послуги, розвивати конструктивну співпрацю з урядовими структурами та брати участь у формуванні державної політики, спрямованої на розвиток сектора МСП.
2. Види технічної допомоги, яка надаватиметься Проектом.
Технічна допомога обраним організаціями передбачатиме такі елементи:
3. Які організації можуть бути отримувачами технічної допомоги в рамках Проекту?
Отримувачами допомоги в рамках проекту можуть бути членські бізнес об’єднання малих і середніх підприємств, зокрема, бізнес-асоціації, торгово-промислові палати, бізнес-спілки, бізнес-клуби та інші громадські об’єднання малого і середнього бізнесу.
Отримувачами допомоги зможуть стати ті об’єднання, які відповідатимуть критеріям отримання технічної допомоги в рамках проекту. Зокрема, відповідність визначатиметься на основі мотивації, цілеспрямованості, лідерства та ідей, а такожз урахуванням базових критеріїв і вимог, встановлених проектом, а саме:
Участь у програмі для обраних членських бізнес-об’єднань - безкоштовна. Всі витрати, пов’язані з проектом, cплачуються організаторами.
4. Порядок висловлення зацікавленості щодо участі в програмі з розбудови спроможності
Для висловлення зацікавленості щодо участі у програмі організація-заявник має надати заповнені Мотиваційний лист (Додаток 1) та Анкету (Додаток 2).
Документи можна надіслати одним із наступних способів:
1) На електронну пошту [email protected] із зазначенням теми повідомлення «Висловлення зацікавленості щодо участі у програмі з розвитку спроможності БО». Обсяг електронного повідомлення не повинен перевищувати 5 МБ.
2) Заповнити Анкету в електронному вигляді та прикріпити Мотиваційний лист за посиланням: https://smebmo.wufoo.com/forms/bmos-ukraine/
Кінцевий термін подання заявок до 27 вересня 2015 року включно.
Свої запитання, пов’язані з програмою чи заповненням анкети, надсилайте, будь ласка, на електронну пошту: [email protected]
Коментарі