bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти на проведення моніторингу прозорості фінансування виборчих кампаній
15.07.2015

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) запрошує регіональні НУО взяти участь у конкурсі грантів на проведення моніторингу прозорості фінансування виборчих кампаній учасниками виборчих перегонів у Дніпропетровській області  напередодні місцевих виборів, що відбудуться у жовтні 2015 року.

НУО, що подаються на конкурс грантів, не обов’язково повинні мати досвід в питаннях моніторингу політичного фінансування.  IFES проведе спеціалізований тренінг для переможців конкурсу та забезпечить їх необхідною для моніторингу методологією.   

Водночас однією з вимог до учасників конкурсу є наявність попереднього досвіду виконання виборчих проектів різного спрямування (моніторингові, аналітичні, просвітницькі) та можливість залучити, навчити і координувати подальшу роботу моніторів в м. Дніпропетровську та області. Тренінги для моніторів також будуть  забезпечені  IFES.

Детальну інформацію про конкурс грантів, вимоги до учасників, основні завдання та зразок бюджету ви можете знайти у доданому файлі.

Контактна особа:

Elizabeth Durbin

E-mail: [email protected]

Мова спілкування – англійська.

Кінцевий термін подання грантових пропозицій – 24 липня 2015 року. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.