bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Mагістерська програма «Німецькі та Європейські студії»
26.06.2015

Інститут політичних наук Університету ім. Фридриха Шиллера в м. Єна (ФШУ), Німеччина, разом з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), Україна, за підтримки  Німецької служби академічних обмінів (DAAD) запрошують до навчання на спільній німецько-українській магістерській програмі «Німецькі та Європейські студії»

Інформація про програму

Спільна магістерська програма з «Німецьких та Європейських студій», яка пропонує подвійний українсько-німецький диплом, оголошує вже восьмий набір студентів на навчальний рік 2015/2016.

Найкращі за рейтингом навчання студенти в межах дворічної програми навчання отримують можливість на повністю оплачене піврічне навчання в Німеччині, в Університеті ім. Фридриха Шиллера в м. Єна в Тюрінгії.

Навчальна програма пропонує можливість одержання одразу двох магістерських ступенів: українського диплому «магістра політології» в НаУКМА та німецького магістерського диплому “Master of Politics” (M*Pol) від Університету ім. Фридриха Шиллер в Єні, Німеччина. Фінансову підтримку програмі надає Німецька служба академічних обмінів (DAAD).

Щонайменше 50% курсів протягом двох років навчання в межах програми викладаються німецькою мовою, решта – англійською та українською. Студенти мають можливість отримати ґрунтовні знання щодо політичних систем Німеччини та Європейського Союзу, а також з економічних та правових аспектів діяльності Німеччини та ЄС в сучасному світі.

Хто може стати студентом програми?

На програму можуть вступати усі, хто має український диплом бакалавра. Від абітурієнтів очікується середній або високий рівень володіння як німецькою, так і англійською мовами, а також зацікавленість у сучасних німецьких та європейських справах. Ми також запрошуємо на навчання абітурієнтів не з України / з не-українським громадянством, які мають можливість навчатися за власні кошти.

Як подати заявку на навчання?

 Абітурієнти мають пройти загально університетську процедуру подачі документів на навчання в НаУКМА, що передбачає складання вступних випробувань з українською та англійською мов і з політології, які традиційно відбуваються в середині і наприкінці липня. (детальнішу інформацію дивіться на сайті http://www.ukma.edu.ua/index.php/osvita .

 Для вступу на нашу програму необхідно подати документи до приймальної комісії НаУКМА у період з 1-го по 15-ге липня 2015 р.

Iспити з українською й англійської мов та політології відбудуться наприкінці липня – на початку серпня. Точні дати іспитів будуть відомі найближчим часом.

 Знання німецької мови під час короткої співбесіди одразу після іспиту з політології буде усно оцінювати німецькомовний викладач.

Після подачі документів і складання вступних іспитів, НаУКМА розподілятиме бюджетні міста серед усіх абітурієнтів. Ті, хто не отримують бюджетного місця на програмі, матимуть можливість навчатися на платній основі.

Контактна інформація:

 Для додаткової інформації просимо ознайомитися з сайтом: www.des.uni-jena.de/ (німецькою та українською мовами)

із запитаннями звертайтеся до:

п. Фелікса Шиманського-Гаєра, МА, німецького координатора проекту

[email protected]

або до:

п. Максима Яковлєва, доц., к.політ.н., українського координатора проекту

[email protected]

––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

флаєр магістерської програми українською мовою (українською мовою):):

http://www.des.uni-jena.de/maeuropamedia/dokumente/Flyer_DES_uk.pdf

більше інформації про загальну магістерську програму з політології (українською мовою):

http://www.ukma.edu.ua/ects/index.php/fsnst/138-politologiya

Оголошення прийому заявок магістерській програмі 2015/2016(українською мовою):

https://goo.gl/Zps33q

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.