Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» (Проект) до 27 травня 2015 року приймає конкурсні заявки відповідних організацій на отримання гранту «Збір та первинна обробка даних для економічного аналізу програм з протидії ВІЛ/ТБ» в рамках сприяння 2-ій фазі інвестиційного аналізу.
Проект надає сприяння 2-й фазі інвестиційного аналізу (Investment Case), який проводить Координаційний механізм країни (КМК) для визначення шляхів максимізації користі від інвестицій у протидію епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу. Інвестиційний аналіз став пріоритетом КМК, очоленого Віце-прем’єр-міністром України, а також Міністерства охорони здоров’я та Міністерства економіки України.
Претенденти мають відповідати наступним критеріям:
Ліміт бюджету для данного Гранту з фіксованою сумою - 150,000.00 доларів США.
ПРО ПРОЕКТ USAID «РЕФОРМА ВІЛ-ПОСЛУГ У ДІЇ»:
Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» має на меті посилення системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення. Цю мету буде досягнуто шляхом виконання таких основних завдань:
1) Сприяння посиленню ролі держави та розвитку національного потенціалу у справі формування та реалізації науково-обґрунтованих і гендерно-чутливих програм у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу,
2) Поліпшення та оптимізація розподілу ресурсів і фінансування національних та окремих обласних програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу для найбільш уразливих груп населення,
3) Оптимізація і зміцнення кадрових ресурсів охорони здоров’я для надання гендерно-чутливих послуг з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.
ПЕРЕДУМОВИ ТА СФЕРИ, ЩО Є ОБ’ЄКТАМИ ЗАЦІКАВЛЕННОСТІ:
Передбачається, що інвестиційний аналіз (Investment Case) сприятиме кращому управлінню та кращій реалізації національної відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу, ніж та, яка існує нині в Україні в рамках системи охорони здоров’я.
Запланований інвестиційний аналіз (IА) передбачає неабияку користь від поєднання різних програмних складових, а також від розширення, реструктуризації та пріоритизації ключових заходів з профілактики, лікування, догляду та підтримки.
КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ:
Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.
ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ:
Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку, що міститься в пакеті заявника (адреса для завантаження : http://goo.gl/AAuSqX). У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою [email protected]
Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected]до 15 травня, 2015 року включно. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам до 20 травня, 2015 року.
Інформаційний семінар / вебінар пройде 12 травня 2015 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до кінця робочого дня, 08 травняня 2015 року.
Заявки приймаються до 23:59 27 травня, 2015 року.
Коментарі