bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошення організацій громадянського суспільства до подання заявок на фінансування

Фонд демократії Організації Об'єднаних Націй запрошує організації громадянського суспільства до подання заявок на фінансування проектів, спрямованих на розвиток і підтримку демократії. Проектні пропозиції можна подавати в режимі он-лайн від 15 листопада до 31 грудня 2014 р. за посиланням

Тим, хто планує подати заявку, настійно рекомендується якнайшвидше відвідати цю сторінку та ознайомитися з вимогами. Будуть прийматися лише он-лайнові заявки англійською або французькою мовами.

ФДООН підтримує проекти, спрямовані на зміцнення голосу громадянського суспільства, підтримку прав людини, залучення всіх груп до участі у демократичних процесах. Основна частина коштів ФДООН спрямовується місцевим організаціям громадянського суспільства – на етапах як переходу до демократії, так і консолідації. Таким чином, ФДООН відіграє інноваційну та помітну роль, доповнюючи іншу діяльність ООН – роботу з урядами – для зміцнення демократичного врядування в усьому світі.

Це восьмий раунд, який запускає ФДООН, і в якому будуть надаватися гранти в розмірі до 300,000 дол. США на проект. ФДООН надав підтримку понад 500 проектам у більше ніж 110 країнах на загальну суму понад 160 млн. дол. США. Пропозиції проходитимуть досить суворий конкурсний відбір, а фінансування отримають менше двох відсотків. Проекти розраховуються на два роки і мають відноситися до однієї або кількох із шести основних сфер:

- Розвиток суспільства

- Верховенство закону та прав людини

- Інструменти демократизації

- Розширення можливостей жінок

- Розширення можливостей молоді

- ЗМІ

З додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Контакти

  • www.un.org/democracyfund
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 7  - Нi  

Коментарі

Юра Бойко   2066 днів тому   #  

лінк... за адресою не працює

  •   Пiдписатися на новi
Хренова Вікторія    2065 днів тому   #  

Юра, дякую, виправили!

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Радіонов   2065 днів тому   #  

все одно не працює:((

  •   Пiдписатися на новi
Андрій Биндю   2065 днів тому   #  

не працює(

  •   Пiдписатися на новi
Юрій Новіков   2065 днів тому   #  

Шукайте на їхньому сайті - у описі дев’ятого раунду є посилання на базу даних проектів: http://www.un.org/democracyfund/projects. Тут можна все знайти.

  •   Пiдписатися на новi
Хренова Вікторія    2065 днів тому   #  

Юрій, дякуємо!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.