bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма «Journalisten International 2015»

Програма «Journalisten International» надає можливість студентам з Білорусі, Молдови, Росії, України, Південного Кавказу та Центральної Азії, які навчаються за  спеціальностями журналістика або германістика з досвідом роботи в галузі журналістики та володіють німецькою мовою, протягом 3 місяців навчатися та проходити практику в Міжнародному журналістському коледжі Вільного університету м. Берлін.

Тримісячна програма включає в себе теоретичні семінари з історії, політології, економіки та культури, а також ЗМІ та журналістики у Німеччині, 6-тижневу практику в редакціях електронних та друкованих ЗМІ та тижневу подорож Німеччиною.

Стипендіати отримують можливість спілкування з колегами з багатьох інших європейських країн у Міжнародному журналістському коледжі.

Подавати заяву можуть студенти 1 або 2 року магістратури, а також
останнього року навчання на спеціаліста за напрямками «журналістика» та «германістика» з досвідом роботи в галузі журналістики. Оскільки програма проводиться німецькою мовою, необхідне дуже добре володіння німецькою мовою.

Учасники отримують стипендію в розмірі 750 € на місяць та допомогу на дорожні витрати. Надається можливість недорогого проживання в гуртожитку у Берліні.

Подання заяв на програму «Journalisten International» 2015 (тривалість – 3 місяці, з липня до вересня 2015 року) відбувається до 30 листопада 2014 року (дата надходження заяви).

Аплікаційну форму та всю важливу інформацію про необхідні документи Ви знайдете на сайті http://jil.fu-berlin.de та на сайті http://www.daad.ru/?m=1.5&seite=1_5_1a&id=53.

Повна заява надсилається поштою до представництва DAAD у Москві:

Представительство DAAD в Москве
Ленинский проспект, д. 95а
119313 Москва

а також електронною поштою одним PDF-файлом на адресу: [email protected]

Відбіркову співбесіду проводитиме незалежна комісія.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.