bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стипендія імені Маріон Дьонхофф для журналістів
14.03.2014

Організація Міжнародні журналістські програми ( Internationale Journalisten - Programme / IJP ) вже вчотирнадцяте запрошує журналістів із Польщі, Росії, Грузії, України, Білорусії, Вірменії, Азербайджану та інших країн СНД, а також Прибалтики взяти участь у програмі стажування для журналістів.

Молоді журналісти зі Східної Європи отримають можливість пройти двомісячне стажування в редакції одного зі ЗМІ Німеччини. Одночасно стипендії будуть надані німецьким журналістам , які зможуть пройти двомісячне стажування в одній з вищеназваних країн Східної Європи.

IJP - це громадська організація журналістів для журналістів. Вона прагне допомогти молодим журналістам. Спеціалізується переважно на міжнародній тематиці і допомагає отримати додаткову кваліфікацію за кордоном.

Які завдання Програми?

Програма імені графині  Дьонхофф  дає можливість молодим талановитим журналістам із країн Східної Європи сформувати своє уявлення про політику, економіку, культуру і суспільного життя Німеччини. Їм дається можливість набути досвід роботи в іноземній редакції і познайомитися зі стандартами і принципами німецької журналістики.

При цьому кожен стипендіат працює як редактор- стажером в німецькій редакції, а також виконує функцію зарубіжного кореспондента, що висвітлює події в Німеччині для рідного ЗМІ.

Умови участі в програмі:

Взяти участь у програмі можуть фрілансери та штатні співробітники газет, теле- і радіокомпаній, а також інтернет- видань з країн СНД у віці 23 до 35 років.

Здобувачі повинні вільно володіти німецькою мовою, щоб спілкуватися з німецькими колегами і самостійно вести інтерв'ю .

Стипендія представляє собою одноразову виплату в розмірі 3.800 євро. Ця сума передбачає покриття витрат на переїзд, медичну страховку та проживання в Німеччині.

Програма починається на початку жовтня 2014 з чотириденного вступного семінару в одному з міст Німеччини чи Східної Європи. Безпосередньо після цього відбувається восьмитижневе стажування у німецькій редакції .

Після закінчення стажування стипендіат зобов'язаний надати як мінімум тристорінковий звіт про свою роботу , а також копії опублікованих матеріалів .

Документи:

  • Лист - обгрунтування мотивації для участі у програмі (німецькою мовою);
  • резюме у вигляді таблиці з фотографією паспортного зразка та зазначенням дати народження, поштової адреси з індексом, а також адреси електронної пошти (німецькою мовою);
  • рекомендація головного редактора або керівника відділу (фрілансери повинні надати характеристику від свого основного роботодавця; у рекомендації має бути зазначено, що роботодавець не заперечує проти відсутності журналіста на час стажування);
  • три раніше опубліковані тексти мовою оригіналу (переклад на німецьку мову необов'язковий). Копії матеріалів повинні містити логотип видання і дату публікації. Розшифровки радіо-і телепередач мають бути завірені редакційною печаткою. Матеріали на аудіо-та відео- носіях не приймаються;
  • підтвердження знання німецької мови (мовний сертифікат, свідоцтво про проходження мовних курсів і т.д.);
  • вказати побажання з приходу місця проходення стажування

Неповний комплект документів до розгляду не приймається.

Останній термін прийому заявок 15 квітня 2014.

Будь ласка, зверніть уваг , доставка документів кур'єрською поштою або рекомендованим листом з повідомленням на нашу поштову адресу неможлива.

Відбір претендентів здійснюється журі до 1 червня 2014.

Більше інформації за посиланням. 

 

Контакти

  • http://www.ijp.org/?12&L=4

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.