Програма АМР США „Здоров’я жінок України” оголошує програму грантів для недержавних організацій з метою підтримки ініціатив громадськості, спрямованих на просвітницьку роботу з питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї.
До участі запрошуються недержавні організації, які працюють в Закарпатській, Київській, Сумській та Херсонській областях.
Мета програми „Здоров’я жінок України” - сприяти збереженню репродуктивного здоров’я українських жінок і пар шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам.
Основні напрями програми грантів
Запропоновані проекти можуть включати (але не обмежуватись винятково цим):
Проекти впроваджуватимуться в рамках комунікаційної стратегії програми „Здоров’я жінок України” і доповнюватимуть роботу інших партнерів програми (тренери, медичні працівники, ЗМІ тощо) в областях.
В рамках грантової програми планується надати 4-6 грантів (1-2 на кожну область) розміром до $5,000 на період до одного року.
Програма особливо зацікавлена в інноваційних проектах організацій, які мають досвід роботи у сфері збереження репродуктивного здоров’я, планування сім’ї, здоров’я жінок і молоді.
Програма „Здоров’я жінок України” розраховує на довготривалу співпрацю з успішними НУО-грантерами і в залежності від ефективності проектів може розглядати можливості продовження фінансування на період більше одного року.
На додаток до грантової підтримки програма працюватиме з НУО-грантерами для посилення їхньої організаційної спроможності.
Важливо! Програма «Здоров’я жінок України» готуватиме команду тренерів для просвіти населення з питань збереження репродуктивного здоров’я і планування сім’ї за методикою програми, а також забезпечуватиме усіх партнерів уніфікованими просвітницькими матерілами. Тому проведення тренінгів для населення, а також розробка і виготовлення інформаційних матеріалів в рамках грантової програми не підтримуватимуться.
Організації-учасники програми грантів
Для участі в програмі грантів запрошуються недержавні організації, які:
Процедура подання заявок
Заявки від НУО мають включати:
Аплікаційна форма має бути підписана керівником організації (або особою яка має право підпису від організації) та завірена печаткою організації.
Всі зацікавлені НУО мають подати повні комплекти документів до 18 лютого 2013 року на електронну адресу: lhryva@fprh-jsi.org.ua
Програма «Здоров’я жінок України» прийматиме тільки електронні примірники аплікаційних форм, надіслані на контактну електронну адресу (відповідно до дати, зазначеної в електронному повідомленні). Проекти, надіслані пізніше зазначеної дати або неповні, розглядатись не будуть.
Процедура розгляду заявок
Коментарі