bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Грантова програма «Мережа блогерів»
12.06.2012

Посольство США в Україні оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій, які працюють із блогами або планують створити мережу чи осередок блогерів.

Тематичні пріорітети конкурсу:

 • Координація блогів: проекти, які підтримують об'єднання голосів громадянського суспільства в Інтернеті і організований обмін інформацією, зокрема між малими містами і обласними центрами.
 • Навчання блогерів: ініціативи, які покращують писемний рівень блогерів у маленьких містах і обласних центрах та сприяють поширенню професійних стандартів журналістики.
 • Свобода в мережі Інтернет: громадські блогерські проекти, які спрямовані на захист свободи висловлювання, асоціацій і зборів в онлайн-просторі.
 • Доступ до Інтернету: підтримка доступу до інформації, технічних засобів і безпечного спілкування в Інтернеті і через мобільні пристрої для блогерів.
 • Фінансування: запровадження ініціатив та тренінгів, спрямованих на поліпшення бізнес-середовища і прибутків для блогів і блогерів місцевого та регіонального значення.
 • Традиційні медіа / Відносини між блогерами: блогерські ініціативи, які сприятимуть розвитку ефективності співпраці між традиційними ЗМІ і блогерами.
 • Молоді блогери, блогери-представники етнічних меншин та жінки-блогери: сприяння участі в блогерській спільноті молодих блогерів, блогерів, що представляють етнічні меншини і жінок-блогерів.

Посольство США підтримає якісні та орієнтовані на результат проекти від українських неурядових організацій. Гранти надаються на разовій основі. Тривалість проекту може бути різною, але не повинна перевищувати шість місяців. Максимальна сума фінансування становить $60 000. Більшість сум буде меншими; очікувана середня сума гранту складає від $5 000 до $20 000.

Вимоги до проектів:

 • Гранти програми "Мережа блогерів" надаються незалежним українським неурядовим організаціям. Українські державні організації не можуть брати участь у конкурсі.
 • Організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії, бути призначеними або обраними на державні посади на момент подачі заявки або протягом усього терміну дії гранту.
 • Організації, які належать до або отримують фінансову підтримку від політичних партій (за винятком короткострокової реклами), не можуть брати участь у конкурсі.
 • Організації не можуть нести витрати за рахунок власних коштів від імені політичних партій, партійних коаліцій або їхніх представників.
 • Грантові кошти не можуть бути використані на політичну кампанію або для компенсації коштів, витрачених на політичну кампанію.
 • Організації не можуть публікувати або оголошувати інформацію, що прямо або побічно говорить на користь або проти будь-якого політичного кандидата, політичної партії чи партійної коаліції.
 • Участь або отримання коштів Грантової програми "Мережа блогерів" не дискваліфікує організацію для участі в інших державних грантових програмах США.

Правила подачі заявки:

Заявка та усі супровідні документи для участі в конкурсі приймаються лише в електронному варіанті. Заявки у паперовому вигляді прийматися не будуть. Ви повинні надіслати заявку в PDF форматі. Заявка має бути заповнена англійською та українською мовами.

Заявки з поміткою Bloggers Network Grant Program приймаються до 23:59 за Київським часом 1 липня 2012 року за адресою: [email protected]

У листі, будь ласка, вказуйте Bloggers Network Grant Program.

Ви повинні використовувати стандартну форму для подачі заявок і дотримуватись інструкцій, які можна знайти на сайті Посольства США в Україні.

Заявники можуть також запитати інформацію за адресою [email protected]

Неповні анкети або анкети, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.