Конкурс оголошено в рамках проекту «Кожен має право на працю: партнерство заради покращення можливостей для працевлаштування вразливої молоді» покликаний покращити умови для працевлаштування та соціальної адаптації вразливої молоді, зокрема дітей-сиріт, які навчаються в інтернатах та професійних технічних училищах Житомирської області.
Проект реалізується Фондом Східна Європа за рахунок коштів, наданих Всесвітнім Дитячим Фондом (WCF) та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Фонд Євразія.
Місцевим партнером проекту є Житомирська обласна Асоціація фахівців соціальної сфери.
Мета
Сприяти підготовці до самостійного життя дітей та молоді, які навчаються в інтернатних закладах, шляхом підвищення їх обізнаності щодо питань фінансової грамотності та підприємництва.
Методологія
Для досягнення наведеної вище мети завдання має включати наступні питання:
Тренінговий модуль може включати наступні модулі (але не обмежуватися ними):
Запропоновані задачі мають бути виконані протягом серпня-вересня 2012 р.
Кваліфікація
Контрактор має відповідати наступним вимогам:
Контакти: Крістіна Баграмян Координатор програм Фонд Східна Європа 03680, Україна, Київ вул. Велика Васильківська 55, 3 поверх тел./факс: +(380 44) 200-38-24/5/6/7 e-mail: [email protected]
Пакет заявки
Оцінка заявок на тендер буде виконуватися ФСЄ, базуючись на якості запропонованої стратегії проведення тренінгів, досвіду та кваліфікації заявника та запропонованої вартості тренінгу.
Терміни подачі заявок
Прохання надати зазначені вище документи до 15 червня 2012 включно. Повний текст технічного завдання можна завантажити на сайті ФСЄ.
Коментарі