bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти для організацій, які працюють з людьми з обмеженими можливостями

Регіональна місія USAID в Україні, Молдові та Білорусі повідомляє про можливість отримання грантів USAID на проекти, спрямовані на розширення участі людей з обмеженими можливостями (ЛОМ) у соціальному та економічному житті та/або посилення потенціалу організацій, що працюють з людьми з обмеженими можливостями.

Регіональна місія USAID в Україні, Білорусі та Молдові закликає зацікавлені організації направляти свої заявки.

 

I. ЦІЛЬ

USAID видана Політика щодо людей з обмеженими можливостями, що передбачає подальше включення людей з обмеженими можливостями (ЛОМ) до діяльності з розвитку Уряду США. У зв'язку з цим було виділено 4 000 000 доларів США з метою розширення участі людей з обмеженими можливостями у діяльності USAID та посилення потенціалу організацій, що працюють з ЛОМ, у всьому світі.

USAID передбачає фінансування окремих проектів двох категорій:

 1. малі програми з бюджетом від $ 20 000 до $ 300 000; та
 2. дві-чотири програми з більшим бюджетом від $ 300 000 до $ 600 000.

 

Заявки можуть подаватися відповідними особами, створеними у США або поза межами США, такими як приватні неприбуткові організації (або прибуткові організації, що згодні відмовитися від прибутку), включаючи приватні волонтерські організації, університети, дослідницькі організації, професійні асоціації та спілки з відповідною сферою інтересів.

USAID надає перевагу заявкам, спрямованим від місцевих організацій. Гранти організаціям зі США надаватимуться відповідно до

 1. 22 Збірника федеральних правил, Частини 226,
 2. Постанов Адміністративно-бюджетного управління США та
 3. Стандартних положень USAID щодо неурядових грантерів у США. Гранти організаціям з інших країн будуть надаватися відповідно до Стандартних положень USAID щодо неурядових грантерів з інших країн, окрім США.

 

Претенденти мають надсилати заявки в електронній формі на адресу kyvinfo@usaid.gov

Зацікавлені організації можуть подавати свої заявки до 17:00 за київським часом 17 січня 2012 р.

Заявки можуть подаватися англійською, українською або російською мовою.

 

II. СФЕРИ ІНТЕРЕСІВ

Раніше акцент був зроблений на розробці окремих програм для людей з обмеженими можливостями, а не інтеграцію їх в існуючі програми розвитку. Дуже важливо знайти нові шляхи, щоб люди з обмеженими можливостями приймали участь у спільних проектах розвитку, мали доступ і отримували користь від більш широкого кола послуг.

Програмні сфери можуть включати освіту, охорону здоров'я, державне управління, побудову громадянського суспільства, правове регулювання, ВІЛ/СНІД та можливості працевлаштування, але не обмежуються вищезазначеним. Програми з посилення потенціалу організацій, що працюють з людьми з обмеженими можливостями, можуть стосуватися організаційних можливостей, адвокаційної діяльності, координації та лідерства.

 

Переліки, що містяться під кожним заголовком, наведені лише для прикладу. Ми завжди зацікавлені в нових ідеях.

A. Розширення участі людей з обмеженими можливостями у поточних програмах USAID.

Приклади:

 1. Сприяння участі людей з обмеженими можливостями у демократичних процесах та виборах.
 2. Сприяння включенню людей з обмеженими можливостями у програми, спрямовані на підвищення поінформованості та освіти у сфері ВІЛ/СНІД.
 3. Заохочення участі дітей з обмеженими можливостями в освітніх програмах.
 4. Підвищення економічних можливостей та можливостей працевлаштування для людей з обмеженими можливостями.
 5. Підвищення рівня знань працівників місій гуманітарної допомоги та служб швидкого реагування з метою передбачення потреб людей з обмеженими можливостями при плануванні рятувальних операцій.
 6. Покращення законів та політик у країні з метою включення інтересів людей з обмеженими можливостями.

 

B. Посилення потенціалу організацій, що працюють з людьми з обмеженими можливостями.

Приклади:

 1. Покращення організаційної спроможності, фінансового управління, людських/матеріальних ресурсів, стратегічного планування, залучення коштів, лідерства та координації в організаціях, що працюють з людьми з обмеженими можливостями.
 2. Розвиток адвокаційних навичок організацій, що працюють з людьми з обмеженими можливостями, для розширення представництва людей з обмеженими можливостями у програмах, що фінансуються USAID, місцевим урядом та іншими донорами.

 

Всі ідеї, що стосуються проекту, мають бути представлені у стандартній формі заявки. Щодо обсягу заявок, претендентам рекомендується дотримуватися обмеження у розмірі 8 сторінок. Заявки, подані в інших форматах, не будуть розглядатися.

Заявки розглядатимуться для «одноразових грантів», що не передбачають подальшого фінансування. Проекти, що отримають фінансування, матимуть щоквартально звітувати про досягнення результатів та суму грантових коштів, витрачених протягом звітного періоду, з використанням форми (одна сторінка) з обов'язковою таблицею показників .

Зверніть увагу на те, що якщо організація реалізує поточну програму, що фінансується Фондом соціального забезпечення, вона не має права на отримання гранту. Перед розглядом заявок на додаткове фінансування поточна програма має бути завершена.

III. ПРОЦЕС РОЗГЛЯДУ ЗАЯВКИ

Регіональна місія USAID в Україні, Молдові та Білорусі розглядатиме заявки, використовуючи критерії оцінки, що наведені нижче, і направить обрані заявки на затвердження до USAID/Вашингтон.

 

Експертна група в USAID/Вашингтон оцінюватиме всі заявки, надіслані Місіями USAID з усього світу та прийматиме рішення щодо фінансування.

 

Критерії оцінки

 

При розгляді заявок USAID використовуватиме такі критерії:

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРЕТЕНДЕНТА (20 балів)

 

Щоб отримати максимальну кількість балів (20), організація повинна:

 1. Брати безпосередню участь у проблемах людей з обмеженими можливостями або бути Організацією, що працює з людьми з обмеженими можливостями.
 2. Мати попередній досвід в управлінні проектами або управлінні діяльністю, що передбачена у заявці.
 3. Мати місію, цілі та завдання, що відповідають запропонованій діяльності .

 

ОПИС ПРОЕКТУ (60 балів)

 

Щоб отримати максимальну кількість балів (60), проект повинен:

 1. Демонструвати чіткий зв'язок між описаною потребою та запропонованою діяльністю.
 2. Описувати вплив на існуючі програми, діяльність та стратегії USAID. Інформацію про діяльність USAID в Україні, Білорусі та Молдові можна знайти за посиланням usaid.gov/locations/europe_eurasia
 3. Визначати, хто отримає користь від проекту (працездатні, люди з обмеженими можливостями, якої статі).
 4. Містити визначений та реалістичний план дій.

Визначати, які показники роботи використовуватимуться для визначення успіху проекту.

 

ІНТЕГРАЦІЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ (20 балів)

 

Щоб отримати максимальну кількість балів (20), організація повинна:

 1. Показати свідчення зв'язків з існуючими програмами та організаціями, що працюють з людьми з обмеженими можливостями.
 2. Продемонструвати, яким чином люди з обмеженими можливостями були/будуть задіяні у розробці, впровадженні та оцінці програми.
 3. Забезпечити, щоб жінки з обмеженими можливостями брали участь та отримували користь від заходів.

Детальніше читайте тут

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.