bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фонд «Громадські ініціативи» оголошує Конкурс Добрих Справ

Громадські організації Харківщини допомагають жителям місцевих громад вирішувати найкритичніші проблеми, здебільшого пов’язаних з покращенням якості життя та розвитком сільської інфраструктури.

15 вересня 2011 р. Фонд «Громадські ініціативи» оголошує Конкурс Добрих Справ!

Проекти, які братимуть участь в конкурсі мають бути спрямовані в першу чергу на надання допомоги людям з обмеженими можливостями, самотнім людям похилого віку та сиротам.

Не менш важливими проектами є ті, котрі мають на меті зробити вагомий внесок в розвиток місцевої інфраструктури та підвищити якість життя мешканців місцевої громади, особливо в соціальній сфері.

Запрошуємо всіх небайдужих до вирішення проблем, прийняти участь в конкурсі, тим більш що зробити це дуже просто. Звертайтеся до Благодійного Фонду «Громадські ініціативи», отримайте аплікаційну форму та створіть свій шлях до добробуту.

Найкращі 10 проектів отримають фінансування в розмірі до 7000,00 гривень.

Визначати проекти - переможці буде незалежна експертна рада, склад якої буде оголошено разом з результатами Конкурсу на початку жовтня 2011р.

Конкурс «Добрі справи» проводиться за фінансовою підтримкою «Філіп Морріс Інтернешнл» в рамках проекту «Добрі справи»

Контакти

  • Наталія Качанова
  • Багодійнйи фонд “Громадські ініціативи”
  • cfci@mail.ru
  • (057) 7602432
  • 0662067887
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.