Запропонуй цікаву ідею - отримай кошти на її реалізацію

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» ініціювала конкурс малих проектів для органів самоорганізації населення та громадських організацій Кіровоградщини, який проводиться в рамках програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».

Як повідомив координатор проектів КОО ВГО «АССН» Віталій Довганюк, конкурс проводиться за трьома тематичними напрямками:

  1. Впровадження механізму впливу громадськості на процес прийняття рішень органами влади;
  2. Реалізація права громадян на доступ до публічної інформації;
  3. Проведення громадської експертизи дій місцевої влади.

До 8 вересня 2011 року організатори конкурсу збиратимуть цікаві проектні ідеї. Їх можна буде подавати у довільній формі, але обов’язково потрібно вказати назву проекту, проблему, на вирішення якої він спрямований, мету проекту, перелік орієнтовних заходів, очікувані результати проекту, ресурси, необхідні для його виконання, контактну інформацію про організацію – автора ідеї.

Організації, які вчасно надішлють проектні ідеї на поштову адресу КОО ВГО «АССН» (а/с № 48, м. Кіровоград-5, 25005) або ж на електронну адресу конкурсу (kirovograd.samoorg@gmail.com, вказавши у полі «Тема повідомлення» назву проекту), будуть запрошені на одноденний семінар із написання проектів.

Учасникам семінару з районів буде компенсовано кошти за проїзд. За результатами семінару представники організацій зможуть підготувати повну версію проектної заявки, яку слід подати до 9 жовтня 2011 року. За словами Віталія Довганюка, максимальний розмір фінансової підтримки на втілення одного проекту становитиме 11 тисяч 100 гривень. Організатори мають намір підтримати 8 кращих ініціатив.

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати в офісі КОО ВГО «АССН»: м. Кіровоград, вул. Єгорова, 17, пом. 4; т/ф (0522) 27-10-02; 27-23-29.

Контакти

  • Віталій Довганюк
  • Кіровоградська обласна організація ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення»
  • kirovograd.samoorg@gmail.com
  • (0522) 27-23-29
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.