Благодійний фонд “Razom for Ukraine” оголошує Конкурс підтримки проєктів в напрямку розвитку наукового мислення та STEM-освіти серед дітей та молоді в малих громадах в рамках програми “Future”.
Razom for Ukraine – міжнародна організація, яка працює з 2014 року з метою сприяння безпечній, процвітаючій та демократичній Україні. Детальніше про діяльність організації https://www.razomforukraine.org/
Програма Future орієнтована на формування молодого покоління відповідальних, креативних та активних лідерів для України, яке прагне саморозвитку та здобуття нових знань, навичок і досвіду в різних сферах.
Програма “STEM-освіта та сила молоді: створюємо зміни в українських громадах” має на меті підтримку молоді в освоєнні ключових напрямків STEM (наука, технології, інженерія та математика) та активне залучення її до змін на місцевому рівні. Це допоможе не лише підвищити рівень освіти, але й зміцнити лідерські навички, критичне мислення і здатність до вирішення проблем, що виникають у процесі відновлення і розвитку країни після війни.
Програма має на меті забезпечити інтерактивні та доступні методи навчання в малих громадах, а також створити можливості для практичних проектів, що стимулюватимуть молодь до активної участі в розвитку своїх громад .
Мета конкурсу — підтримка ініціатив, спрямованих на розвиток STEM-освіти серед дітей та молоді, особливо в малих громадах України. Ми прагнемо формувати нове покоління інноваторів, аналітиків та фахівців, готових до вирішення соціальних і економічних викликів країни, шляхом сприяння розвитку наукового мислення та популяризації STEM-освіти серед дітей, підлітків і молоді по всій території України.
Пріоритети для напрямку “STEM-освіта та сила молоді: створюємо зміни в українських громадах”
Географія проєктів: Проєкти мають бути спрямовані на територіальні громади з населенням до 50 000 осіб у таких областях України:
Бенефіціари проєкту:
Пріоритет надаватиметься локальним ініціативам, та ініціативам, які залучають до реалізації проєкту місцевих експертів.
Подача заявки
Для участі у грантовому конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму та долучити до неї описову та бюджетну частини до встановленого в оголошенні грантового конкурсу кінцевого терміну. За бажання заявник може доповнити заявку додатками, які доповнюють вищезазначені форми та розкривають сутність ідеї.
Лише ті заявки, що відповідають всім технічним вимогам, будуть розглянуті експертами та допущені до наступного етапу оцінювання, на якому здійснюватиметься детальний аналіз їхньої відповідності цілям та критеріям програми.
Всі товари, придбання яких необхідне для використання в межах проєкту, мають бути обґрунтовані проєктною діяльністю. Razom залишає за собою право аналізувати запитувані товари/послуги, перевіряти якість та відхиляти/затверджувати товари чи послуги.
Терміни реалізації проєктів:
Тривалість проєкту становить до 6 місяців максимум..
Календарний план конкурсу:
Терміни оголошення конкурсу: 13 травня 2025 року.
Терміни подачі заявки: 15 червня 2025 року.
За потреби Razom може продовжити термін проведення конкурсу, повідомивши про це на офіційних сторінках та веб-сайті Razom. Після дати завершення конкурсу жодної заявки Razom не розглядатиме.
Оголошення результатів конкурсу: до 1 серпня 2025 року.
Razom сконтактує з усіма відібраними переможцями особисто. Усім учасники конкурсу отримають повідомлення з результатами конкурсу. Razom залишає за собою право не повідомляти причини вибору переможців чи пояснювати відмову у фінансуванні проєкту. Перелік переможців грантового конкурсу буде опубліковано на офіційних сторінках Razom for Ukraine.
Зверніть увагу, що підписання угод додатково займе 2 -3 тижні з моменту оголошення результатів конкурсу. Рекомендуємо планувати старт реалізації проєктів не раніше 15 серпня 2025 р.
Тривалість проєкту становить до 6 місяців максимум.
Максимальний бюджет для одного проєкту — 10 000 доларів США
Учасниками конкурсу можуть бути офіційно зареєстровані організації в Україні (громадські організації та благодійні фонди). Пріоритет надається організаціям, які вже реалізовують проєкти у відповідних напрямках, працюють на локальному рівні та пропонують інноваційні та креативні підходи до вирішення актуальних проблем у громадах.
Учасниками конкурсу не можуть бути фізичні особи, фізичні особи-підприємці, державні та комунальні установи/заклади, політичні партії (чи благодійні фонди, які пов’язані з політичними силами) та не зареєстровані ініціативи. Також підтримка не надається локальним представництвам або осередками міжнародних організацій.
Які витрати не покриває цей грантовий конкурс?
З усіх питань звертайтесь, будь ласка, на електронну адресу: [email protected]
Коментарі