Підтримка розвитку Центральної закупівельної організації (ЦЗО) для Агентства відновлення та розвитку інфраструктури України
Прозорість, доброчесність та підзвітність процесу відновлення України є одним із ключових напрямків роботи Антикорупційної ініціативи ЄС. Уряд України, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України і Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України є основними партнерами EUACI у цій сфері.
Механізм проведення процедур публічних закупівель має стати одним із ключових елементів управління державними фінансами та підвищити ефективність державної економічної політики. Він повинен базуватися, зокрема, на принципах добросовісної конкуренції, прозорості та доброчесності, недискримінації учасників, об’єктивності та неупередженості тендерних пропозицій, а також запобігання корупції у цій сфері. З огляду на значні обсяги залучених коштів та складність регулювання договірних відносин, публічні закупівлі були визначені однією з найбільш вразливих до корупції сфер регулювання.
Наразі регіональні Служби відновлення виступають замовниками будівельних робіт і самостійно визначають основні принципи організації та проведення тендерних процедур. Ці структури використовують різні підходи до процесів закупівель, що може призводити до виникнення певних ризиків, зокрема управлінських, репутаційних, корупційних та санкційних ризиків.
Щоб мінімізувати ці ризики та стандартизувати процедури закупівель, Агентство відновлення звернулося до EUACI із проханням підтримати розробку організації Центральної закупівельної організації (далі – ЦЗО) як державного підприємства в системі Агентства відновлення. Для ефективного управління та підтримки цього процесу необхідно залучити експерта (далі – Постачальник послуг), який надаватиме допомогу Агентству у створенні та забезпеченні операційної стійкості ЦЗО.
Мета:
Основна мета тендеру – підтримати Агентство відновлення у мінімізації корупційних ризиків шляхом розробки концепції створення ЦЗО з урахуванням специфіки державного фінансування, законодавчих регуляцій та вимог до роботи з підрядниками та постачальниками.
Основні завдання:
Від постачальника послуг очікується тісна співпраця з керівництвом Агентства та робочою групою зі створення Центральної закупівельної організації.
Обсяг робіт:
Детальніший опис та вимоги читайте у доданому файлі.
Таймлайн
Передбачуваною датою початку виконання робіт є дата підписання контракту (очікується: січень 2025 року) на період дії контракту від 4 місяців до квітня 2025 року, тривалістю до 84 робочих днів.
Вимоги до постачальника послуг
Контракт буде укладено з Постачальником послуг (компанією, НУО або ПП), який:
Учасник тендеру повинен надати таку інформацію:
Бюджет контракту не може перевищувати 31 000 євро.
Кінцевий термін подання пропозицій – 7 січня 2025 року 18:00 за київським часом.
Пропозиції надсилаються у вказаний вище термін на [email protected] з копією на [email protected] із зазначенням теми листа «CPO consultant for the Agency».
Мова подачі пропозицій: англійська
Будь-які уточнюючі запитання щодо тендерної пропозиції просимо надсилати на адресу [email protected] не пізніше 27 грудня 2024 року 18:00 за київським часом.
Щоб переконатися, що ваші документи були успішно отримані, переконайтеся, що ви отримали автоматичну відповідь від нашої системи. Якщо вашу заявку отримано належним чином, ви отримаєте автоматичну відповідь із поштової скриньки EUACI.
Коментарі