Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД)
в рамках проєкту «Контроль витрат на відновлення»,
який фінансується Європейським Союзом,
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ГРАНТІВ
щодо надання підтримки ОГС та ініціативним групам
ІЕД у партнерстві з Центром економічної стратегії та ГО «Технології прогресу» за фінансування Європейського Союзу виконує проєкт «Контроль витрат на відновлення». Проєкт спрямований на побудову системи незалежного від уряду моніторингу витрат бюджетних та донорських коштів на відновлення, їх аналіз та залучення громадськості до моніторингу відбудови.
В межах проєкту ІЕД впроваджує Грантовий конкурс «Моніторинг відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури».
Мета грантового конкурсу – залучити національні та місцеві громадські організації до моніторингу закупівель, які здійснюються в межах проєктів відбудови та відновлення на місцях, що сприятиме підвищенню ефективності витрат на відбудову.
ПРЕДМЕТ КОНКУРСУ
Проєктні пропозиції, що подаються на конкурс, мають передбачати моніторинг закупівель за тендерами з відбудови, реконструкції, відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, які були реконструйовані чи відбудовані після часткового (суттєвого) пошкодження або руйнування у період після 24 лютого 2022 року.
Середній розмір гранту: 320 000 грн.
Тривалість проєктів: 3-4 міс.
Кінцевий термін подання грантових заявок: 18:00, 30 жовтня 2024.
Проєктна пропозиція має включати кількість та орієнтовний перелік об’єктів, закупівлі на відновлення яких пропонуються до моніторингу.
Об'єкти, що входять до соціальної інфраструктури:
- освіта (дошкільні заклади, школи, ПТНЗ, заклади вищої освіти);
- охорона здоров’я (первинні та спеціалізовані заклади догляду);
- культура (бібліотеки, театри, музеї тощо).
- адміністративні будівлі (приміщення місцевих органів самоврядування, ЦНАПи, тощо)
- житлові будинки
В межах третього раунду конкурсу моніторинг за обома грантовими конкурсами стосується об’єктів у громадах:
- Київської області (Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській і Великодимерській),
- Чернігівської, Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської, Одеської та Полтавської областей,
- Запорізької та Херсонської областей, які не були в переліку Мінреінтеграції як території, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих росією в період після січня 2024 року.
Об’єкти для моніторингу не повинні розташовуватись ближче, ніж за 50 км до лінії бойових дій. Водночас просимо зазначити, що моніторинг може стосуватись об’єктів соціальної інфраструктури, які розташовані в містах Харків, Херсон та Запоріжжя.
КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ГРАНТІВ
До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які:
З огляду на складність моніторингу закупівель у сфері відбудови та відновлення до цього конкурсу запрошуються організації з підтвердженим досвідом аналізу публічних закупівель.
Зверніть увагу, що консультації щодо оформлення грантових заявок не надаються телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, надсилайте запитання до 19 жовтня 2024 року на електронну адресу [email protected] . Відповіді на отримані питання ми оприлюднимо 24 жовтня 2024 року.
Детальніше про грант тут
Коментарі