bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

УМФ оголошує грантовий конкурс з працевлаштування молоді «Кар’єрний старт»
10.07.2024

Про грантовий конкурс

Мета – підтримка молоді в реалізації її соціально-економічного потенціалу та підвищення рівня економічної самостійності через створення нових чи додаткових робочих місць.

Ціль – забезпечення працевлаштування молоді, яка є випускниками професійно-технічних навчальних закладів відповідно до її спеціальності та не працевлаштована, за принципом «гроші йдуть за молодою людиною».

За рахунок гранту передбачається працевлаштування молодих людей, менторську підтримку із можливістю продовження роботи на підприємстві, в установі чи компанії, залучення до корпоративної культури. Тривалість проєкту не більше 3 місяців, з яких 2-3 місяці – працевлаштування учасників.

*у звʼязку із воєнним станом в Україні та процесом внесення змін до нормативно-правових актів строки етапів конкурсу можуть бути продовжені

Цільова аудиторія

Цільовою аудиторією є українська молодь від 16 до 21 років, яка зацікавлена у здобутті першого офіційного працевлаштування за спеціальністю. І безпосередньо роботодавці, які готові взяти до себе на роботу випускників професійно-технічних навчальних закладів без досвіду.

Географія реалізації проєкту – територіальні громади: Київська, Звягельська, Бахмацька, Менська, Куликівська, Ніжинська, Валківська, Балаклійська, Чугуївська, Кегичівська, Криворізька, Запорізька, Миколаївська, Баштанська, Ужгородська, Мукачівська, Луцька, Львівська, Житомирська, Чернігівська, Кропивницька, Полтавська, Харківська, Ірпінська, Бучанська, Вишгородська, Гостомельська, Коростенська, Коростишівська.

Бюджет програми

Загальний бюджет програми становить 3 829 800,00 грн, максимальна сума гранту –  380 000 грн, мінімальна сума гранту – 76 000 грн.

Хто може бути заявником

Суб’єкти подання, які можуть отримати бюджетний грант у конкурсній програмі можуть бути:

• юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування, що виконують молодіжну роботу, зареєстровані відповідно до вимог законодавства та мають у своєму складі не менше 30 відсотків працівників віком до 35 років (крім громадських об’єднань та закладів освіти);

• фізичні особи-підприємці, що виконують молодіжну роботу, зареєстровані відповідно до вимог законодавства та мають у своєму складі не менше 30 відсотків працівників віком до 35 років.

Важливо. Суб'єкти подання мають бути етичними та екосвідомими організаціями: НЕ алкогольні, НЕ тютюнові, НЕ азартні ігри, НЕ пов'язані зі зброєю, НЕ реалізують товари подвійного призначення, НЕ забруднюють навколишнє середовище тощо.

 

Обов’язкові документи

Для участі в конкурсному відборі на отримання бюджетних грантів суб’єкти подання (заявники) подають до УМФ аплікаційний пакет, що містить такі основні документи: 

• заявку на участь у конкурсному відборі за формою, що розроблена Фондом;

• кошторис витрат та календарний план на реалізацію молодіжного проєкту за формою, що розроблена Фондом;

• копію статуту або іншого установчого документа з усіма змінами та доповненнями; 

• витяг з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, сформований не раніше дати оголошення про проведення конкурсного відбору; 

• інформацію про досвід своєї діяльності, який засвідчує те, що суб’єкт подання виконує молодіжну роботу, спрямовує свою діяльність на розв’язання соціальних проблем молоді і задоволення потреб суспільства (про проведені заходи та реалізовані проекти, інші форми діяльності із зазначенням посилань на публікації в Інтернеті, у тому числі шляхом надання рекомендаційних листів від партнерських організацій); 

• лист у довільній формі з інформацією про чисельність працівників суб'єкта подання відповідно до штатного розпису та підтвердження наявності у складі не менше 30 відсотків працівників віком до 35 років.

Зразки документів розміщено в аплікаційній формі за посиланням.

 

Кінцева дата подачі: 07 серпня 2024 року

Інструкція для грантоодержувачів

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся на пошту УМФ: [email protected]

 

Джерело

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.