bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Обговорення проєкту Державної програми енергетичної модернізації підприємств
21.05.2024

 
Запрошуємо на обговорення проєкту Державної програми енергетичної модернізації підприємств - виробників теплової енергії. Реєстрація: https://forms.office.com/e/CWKCD1N8jH

Коли? 24 травня о 10:00.
Де? Онлайн, посилання надішлемо всім зареєстрованим.
Для кого? Працівників ОМС, підприємства, що виробляють теплову енергію, експертів у галузі теплопостачання, представників громадських організацій.
 
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України оприлюднило проєкт Державної цільової економічної програми енергетичної модернізації підприємств-виробників теплової енергії до 2030 року. Заходи, пропоновані у межах Програми (https://mtu.gov.ua/news/35646.html), покликані модернізувати системи центрального теплопостачання, підвищити їхню енергоефективність, знизити витрати на паливно-енергетичні ресурси тощо.
 
Запрошуємо до обговорення, під час якого:
  • розповімо, яку роль громади відіграватимуть під час виконання Програми;
  • обговоримо основні зміни, які пропонує Програма та значимі заходи;
  • зберемо коментарі від учасників під час дискусійної частини заходу.
Опісля події підготуємо пропозиції за результатами обговорення, які можна буде підтримати підписом. Спільний лист Екоклуб відправить до Міністерства.
 
До зустрічі!
 

Контакти

  • +380673636226

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.