bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інфо-сесія про «Школу змінотворців 2.0»
20.05.2024

https://gurt.org.ua/uploads/news/2024/05/20/photo1716207823.jpeg

На інфо-сесії ми розповімо про графік навчань та відповімо на ваші питання з приводу вашої потенційної участі у навчанні, що це дає вам та вашим громадам. 

Доєднуйтесь 28 травня на 14:00 в Zoom за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/3666468792?pwd=SlhVZ2hvVDAyVXVrTU9LVlpndFNvZz09&omn=81460459339
Meeting ID: 366 646 8792
Passcode: 4rMXKS

Цього року Школи будуть у 3 потоки, які розділені за регіональним принципом:

 • для мешканців Черкащини;
 • для мешканців Черкащини та Вінниччини;
 • для мешканців Херсонщини, Миколаївщини, Одещини.

Це унікальна можливість для ВПО отримати нову професію та допомогти собі, громаді, з якої ви були вимушені поїхати і приймаючій громаді!

Форма роботи – Школа проходитиме протягом травня – жовтня (поки остаточних дат немає) і включає в себе 3 блоки по 5 днів з подальшим супроводом онлайн, вкінці Шкіл міні-форум – пітчинг проектів. Дуальна освіта: на кожен блок навчання мінімум 2 виходи «в поле» до потенційних бенефіціарів (цільові аудиторії майбутніх проектів) – поїздки в громади до ОМС, польові опитування, зустрічі з бізнесом та підприємцями, зустрічі з молодіжними центрами. В результаті кожного виїзду учасники формують пропозиції розвитку та концепції проектів для локацій і організацій, які відвідали, концепції, що вирішують нагальні проблеми громади.

Цільові аудиторії – 

 • ВПО, активна частина населення, яка має бажання залишитися в громаді та розвивати себе і громаду через бізнес, 
 • діючі мікро і малі підприємці, які перебувають на стадії створення мінімального життєздатного продукту або введення нових ніш діяльності до існуючого підприємства, які мають бажання реалізовувати соціальні проєкти або соціальний бізнес.

Що дає #Школа_змінотворців_2024:

 • 15 учасників кожної зі Шкіл, які отримають практичні навички та знання з комплексного розвитку територій, в тому числі з написання грантів і менеджменту соціальних проєктів, бізнес-проєктів, міжмуніципальних і кластерних підходів, фандрейзингу, залученню аудиторій і адвокації.
 • Учасники розроблять і впровадять за підтримки команди експертів-тренерів власні міні-проєкти на потреби своїх громад.

Чим ця Школа відрізняється від всіх курсів з грантрайтингу та проєктного менеджменту?

 • Ви будете працювати в команді на потреби власної громади, бізнесу і жителів – вам будуть в цьому допомагати інші учасники і досвідчені тренери.
 • Ви зможете попрактикуватися у розробці проєктів для різних цільових аудиторій – від простих проєктів соціальної дії, до замовлень від підприємців та бізнесу, а також у командній роботі – довгострокові проєкти на потреби громади.
 • Тренери – практики з багаторічним досвідом залучення інвестицій, комунікацій з донорами, звітування.
 • Ви зможете підтримати власну громаду у впровадженні ініціатив в рамках кластеру “Шляхами трипільської праматері”.
 • Ви зможете отримати навички і коло знайомств для майбутньої зайнятості як підприємець чи працівник з високим окладом.

За рахунок проєкту покриваються харчування (кава-брейки і обіди) під час навчання та проживання. Учасники власним коштом покривають витрати на проїзд та інші види харчування.

Випускники будуть долучені до Мережі Проєктних Менеджерів – випускників минулих шкіл, що дає можливість масштабування через партнерство

Форма для реєстрації на Школу змінотворців 2024 Черкащини: https://forms.gle/6qusjJX94P2USg3i7

Форма для реєстрації на Школу змінотворців 2024 Вінниччини і Черкащини: https://forms.gle/aNKn8tMfeadv8dzD6

Форма для реєстрації на Школу змінотворців 2024 Одещини, Херсонщини та Миколаївщини: https://forms.gle/wk1LxDgxbm7revRC8

До зустрічі на інфо-сесії та у Школах. Та якщо у вас лишились питання – пишіть на пошту [email protected]

Давайте працювати разом, адже зміни самі не приходять. Творімо їх!

#арртотг #Школа_змінотворців_2024

Організатори: Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад впроваджує проєкт «Школа змінотворців 2.0» в межах проєкту International Trade Centre «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали від переміщення», який фінансується урядом Японії.

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.