bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація книги «У присутності Ангела» Володимира Нікітіна
13.05.2024

14 травня у ВЕЖІ на Почайні відбудеться презентація книги Володимира Нікітіна «У присутності Ангела», видавництво “Колесо  життя”. Ця книга про життя, смерть та екзистенційні питання, про божественність, мудрість, красу і жіночність, про сенс і радість життя. Про те, що є найважливішим для автора – це розмова з Богом, дружиною, ангелами, розмова про закоханість та божественне, про мудрість торкання серцем, про смерть. І про життя! Вона про пітьму, яку приносить війна, і світло, що з’являється із людської любові. 

От що каже сам автор: “Моя чоловіча мудрість – досягати висот, розтинати і підносити світ думкою, але тільки через жінок я можу зрозуміти глибини, джерела множинності та єдності. Вони навчають мудрості серця навіть через любовні муки або забуття себе”.  

Війна. Тонка множинність дотиків витіснена гучною, сліпою силою вибухів та потойбічного болю. Бажання та думки грубіють до простого гніву, ненависті, знищення. Можливо, таке важливе завдання війни – зробити нас примітивними, а світ – чорно-білим чи згущеною пітьмою. І потрібні зусилля, щоб залишитися люблячим і складним, здатним нести сенс нашого спілкування між собою та зі світом.

Володимир Нікітін – мислитель, поет, доктор культурології, кандидат архітектури. Автор книг “Сади Софії”, “Мудрість освіти” та інших, у тому числі поетичних; автор понад 100 публікацій у галузі теорії та методології архітектури та містобудування, культури, освіти.

Що може дати ця книга:

  • Можливість відчути, що з Ангелами може спілкуватися кожен.
  • Розкриє секрети того, як берегти сім’ю та знаходити інтерес один в одному протягом кількох десятків років.
  • Розуміння, у чому суть смерті.
  • Надасть змогу поринути в атмосферу роздумів людини, яка багато чого зрозуміла про життя.

На презентації будуть підняті таки питання для обговорення з Володимиром Нікітіним:

- глибинні питання людського буття;

- питання війни і її впливу на наше єство;

- у чому ж таки криються найважливіші сенси життя;

- любов, сім’я, стосунки і те, що вічне.

 

Що: Презентація книги «У присутності Ангела» Африканича (Володимира Нікітіна)  

Де: ВЕЖА на Почайні (Київ, проспект Степана Бандери, 23, 3 поверх - кутовий вхід ТЦ Gorodok Gallery на розі біля підземного переходу).

Коли: 14 травня 19:00

Квитки: вхід вільний за попередньою реєстрацією

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeK3oEItQCt_4XJXRxL8c80gVZXF5pDXjXkStaxu-4dD46LA/viewform

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.