bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-форум «Спроможні. Впливові» - поради та знання про оргрозвиток на відстані екрану
27.04.2024

Якщо ви шукаєте поради для зміцнення своєї організації чи волонтерської команди, тоді цей онлайн-форум «Спроможні.Впливові» для вас! 

Реальний досвід, практичні поради від громадських організацій, які пройшли шлях посилення оргспроможності завдяки підтримці проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» у межах Програми DOBRE.

До участі запрошуємо у першу чергу представників та представниць громадських організацій та ініціативних груп, волонтерські ініціативи та ініціативні команди з громад-партнерок Програми USAID DOBRE у Дніпропетровській (Васильківська, Зеленодольська, Покровська, Софіївська, Царичанська громади) та Кіровоградській областях (Знам’янська, Компаніївська, Новопразька, Новоукраїнська, Помічнянська, Приютівська громади).  Формат онлайн-форуму також дозволяє долучити до участі активістів/ток із інших громад. 

Що на вас чекає?

  • 2 дні дієвих порад на основі здобутого досвіду
  • різноформатні сесії про розвиток командного потенціалу, фандрайзингу, планування діяльності та посилення видимості організацій
  • можливість активної участі у форумі та перегляду окремих сесій у зручний для вас час

Ексклюзив форуму - практикум із майндфулнесу від Дена Бортнікова, тренера із майндфулнес-практик, автора проєкту «ДихайМо»

Реєструйтеся на форум усією командою:https://forms.gle/cK3cTDe6nQYDyQjP7
Час проведення форуму: 29 квітня 15:00-18:00, 30 квітня 10:00 - 18:00 (з опцією обирати сесії для відвідування)
Сторінка події у Фейсбуці:https://fb.me/e/7gGhqgW61 

Долучайтеся до когорти Спроможних та Впливових організацій у кілька кліків!

***

Захід відбудеться в межах проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» компонента Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

В Дніпропетровській та Кіровоградській областях виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є ГО «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”».

 

Сторінка проєкту: https://www.facebook.com/dobre.kr

Сторінка ГО Агенція сталого розвитку «Хмарочос»https://www.facebook.com/skyscraper.kr

Сторінка Програми DOBRE https://www.facebook.com/decentralizationisdobre  #DOBRE

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.