bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конференція: «Реформа центрального теплопостачання: використання теплових насосів»
26.04.2024

За останні десятиліття кількість споживачів централізованого теплопостачання в Україні зменшилась удвічі. Цьому сприяли недосконала державна політика, відсутність належних ремонтних робіт, зростаюча заборгованість теплокомуненерго за газ та низькі тарифи. Це призвело до зношеності мереж, в яких втрати тепла подекуди сягають 20-30%.

Чи варто Україні відмовлятися від центрального теплопостачання? Який європейський досвід можуть перейняти українські громади?

Про це та інше поговоримо під час конференції «Реформа центрального теплопостачання: використання теплових насосів».

Коли? 15 травня з 11:30 до 17:00

Де? онлайн та офлайн у Києві

Для кого? Представників органів місцевого самоврядування, профільних державних структур та комунальних підприємств, журналістів, бізнес і експертів галузі та усіх зацікавлених.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/49QZ0VY

Мова: українська, англійська (із синхронним перекладом)

Також під час заходу:

  • обговоримо стан центрального теплопостачання зараз, його переваги та важливість використання,
  • почуємо успішний досвід іноземних партнерів з Європи та США,
  • дізнаємося про позитивні кейси в Україні, як і що з цього можна впроваджувати вже під час війни та як масштабувати.

Серед спікерів – представники Міністерства енергетики України, Міністерства інфраструктури України, НКРЕКП, Держенергоефективності, Європейського комітету регіонів, Європейської ради з геотермальної енергетики (EGEC),  ReWarm Ukraine, теплокомуненерго, представники українських громад та інші.

Подія організована аналітичним центром DiXi Group та громадською організацією «Екоклуб».  Захід відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проєкту «Прозорість Енергетичного Сектору», який виконує ГО ДІКСІ ГРУП та Європейського Союзу у межах проєкту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами». Відповідальність за зміст події несуть виключно DiXi Group та Екоклуб, і подія не обов’язково відображає думку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) чи Європейського Союзу.

Контакти

  • +380673636226

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.