bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Сила синергії: як побудувати ефективну співпрацю громади та ОГС для відновлення»
26.04.2024

02 травня, 15:00-16:30, Інститут аналітики та адвокації (ІАА) запрошує на сесію обміну досвідом “Сила синергії: як побудувати ефективну співпрацю громади та ОГС для відновлення”.

В умовах війни громади стикаються з низкою викликів та проблем у процесі відновлення, тож співпраця з організаціями громадянського суспільства, заснована на принципі синергії, може стати ключовим чинником для ефективного відновлення. У контексті співпраці між організації громадянського суспільства (ОГС) та органами місцевого самоврядування (ОМС) це означає, що коли обидві сторони працюють разом, вони можуть досягти більших результатів, ніж працюючи окремо. За умови правильного підходу, така взаємодія може стати джерелом нових можливостей для органів місцевого самоврядування у процесі відбудови. 

На заході ми обговоримо ключові аспекти та прогалини співпраці між громадами та організаціями громадянського суспільства, представники двох ОМС та двох ОГС розкажуть про свій досвід співпраці, поділяться, як вони спільно напрацьовували спільні рішення та взаємодіяли для досягнення потрібних результатів у відновленні.

Спікери дискусії: 

 • Юлія Гвоздецька – представниця ГО “Українська античність”
 • Віталій Селик — директор БФ “Сміливі відновлювати”
 • представники Конотопської міської ради та Новопокровської територіальної громади
 • представник/ця  PAUCI Foundation.

Теми для обговорення: 

 • Організація співпраці та залучення ОМС зовнішніх акторів до процесу відновлення громади;
 • Як ОМС та ОГС можуть об’єднувати зусилля;
 • Причини неефективної співпраці або неможливості налагодити успішну комунікацію між громадами та ОГС;
 • Роль та участь ОГС у підготовці планів розвитку;
 • Як використовувати DREAM як платформу пошуку партнерів;
 • Презентація різних кейсів успішної співпраці між ОМС та громадськими організаціями та передача досвіду іншим громадам.

Дата та час: 02 травня, 15:00 – 16:30 (за київським часом)

Формат: онлайн зустріч на платформі Zoom із прямою трансляцією на Youtube та Facebook сторінки ІАА

Робоча мова: українська. 

Попередня реєстрація за посиланням.

Сесія обміну досвідом відбудеться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст сесії є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.