bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фінальна конференція проєкту «Community reBuilding» від Cedos
23.04.2024

26 квітня запрошуємо відвідати публічну частину фінальної конференції проєкту Cedos та WNISEF «Community reBuilding», присвяченого розвитку центрів спільнототворення у громадах!

  • Коли: у п’ятницю, 26 квітня з 9:30 до 14:00
  • Де: в Києві, точну локацію ми надішлемо зареєстрованим учасникам та учасницям.
  • Реєстрація на подію за посиланням

Під час конференції відбудеться презентація проєкту «Community reBuilding» та публічна дискусія про роль спільнот і громадських та культурних центрів у розвитку громад. У дискусії візьмуть участь:

  • Ірина Озимок, координаторка програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund, засновниця Міжнародного саміту мерів;
  • Олексій Ерінчак, засновник книгарні «Сенс», співзасновник медіа «Сенсор»;
  • Катерина Зарембо, політична аналітикиня, фахівчиня з питань зовнішньої та безпекової політики та громадянського суспільства України;
  • Володимир Шматько, голова Чортківської громади.

Під час події також будуть презентовані 10 центрів спільнототворення, над створенням, оновленням і розвитком яких в рамках проєкту працювали 10 громадських організацій у партнерстві з територіальними громадами та менторами та менторками в різних регіонах України. Учасниці та учасники події матимуть можливість познайомитися з командами, які брали участь у проєкті, поспілкуватися з ними і поставити запитання.

Конференція буде цікавою для представників та представниць органів влади, громадянського суспільства, експертних спільнот, а також усіх, кого цікавить розвиток громад та спільнототворення.

У рамках проєкту «Community reBuilding» Western NIS Enterprise Fund та Cedos підтримали 10 українських громад у розвитку центрів спільнототворення –  доступних фізичних просторів, де люди з різних соціальних груп мають можливість зустрічатися і збиратися разом для спільного проведення дозвілля, розвитку громад, співпраці і всебічної реалізації свого людського потенціалу.

Кожна з громад отримала грант у розмірі 1 000 000 грн та менторську підтримку. Частиною проєкту також є публічна освітня програма. Проєкт «Community reBuilding» є переможцем конкурсу New European Bauhaus Prizes 2024 у номінації «Висхідні зірки» категорії «Надання пріоритету місцям і людям, які цього найбільше потребують».

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.