bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ідеатон відновлення Шевченківської сильної громади
20.04.2024

Настав час перетворити мрії на дієві проекти!

НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ СІЛ та СЕЛИЩ ГРОМАДИ!

Вам цікаво вирощувати городину займатись ії переробкою?

ВИ шукаєте нові можливості для самозайнятості або відкриття власної справи у рослинництві, агропереробці, послугах, креативних студіях та туризмі?

ВИ маєте ідеї щодо вирішення болючих проблеми ВАШОГО села та громади?

ВИ бажаєте включити ВАШУ ідею у План відновлення громади?

ВИ ШУКАЄТЕ ОДНОДУМЦІВ ТА РЕСУРСИ?

Тоді запрошуємо Вас у п’ятницю 26.04.2024 о 11:00, у Зелений гай (Шкільна 2) на ІДЕАТОН “Рослинництво , послуги та креативні студії в Шевченківській громаді”!

Учасникам ми допоможемо знайти ресурси для реалізації проєктних ідей!

Досвідчені експерти та практики проєкту забезпечать коуч-супровід  у напрацюванні проєктів та їх фінансової/ресурсної підтримки.

Записатися на ідеатон можна за телефоном 8(063)7134930

РАЗОМ ЗНАЙДЕМО РЕЦЕПТИ ВІДНОВЛЕННЯТА СТІЙКОСТІ !

 РАЗОМ  ДО ГАРМОНІЙЇ  ЦЕНТРУ ТА СТАРОСТАТІВ!

Прес-служба ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”

Ідеатон відбудеться в рамках проєкту ”Громадянська платформа для відбудови на краще Шеченківської громади”, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами
Партнерами проєкту є: Шевченківська сільська рада, ГО «Зеленогайські ініціативи» (Шевченківська сільська ТГ), Національна платформа стійкості та згуртованості та Український незалежний центр політичних досліджень (м. Київ).

Ідеатон - це колективний мозковий штурм , або співпраця , коли спеціалісти з різних галузей шукають ідеї та рішення для розв’язання певних проблем на межі компетенції і сфер діяльності. 

Контакти

  • (0512)47-38-79

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.