bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Про регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»
16.04.2024

 

Національний конкурс «Благодійна Україна» – єдиний щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращих благодійників, волонтерів і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в Україні. Конкурс веде свою історію ще з 2007 року та за всі ці роки близько 700 організацій та фізичних осіб стали його переможцями у різних номінаціях.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення  актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року. 27 конкурсних номінацій дозволяють охопити всю різноманітну палітру доброчинного життя в Україні, створити умови для справедливої та доброчесної змагальності. Участь у конкурсі безоплатна.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023»: [email protected]  до 30 квітня 2024 року (включно).

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ (англійська версія) – COMPETITION APPLICATION

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ – Менеджер року у сфері доброчинності

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ВИТЯГ З ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС – КОНКУРСНІ НОМІНАЦІЇ

Кожна подана на конкурс заявка буде оцінена незалежною Національною експертною радою конкурсу, до складу якої входять експерти з різних галузей, запрошені Організатором до участі. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться в червні 2024 року у Києві.  Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – диплом та унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами.

Щороку в рамках Національного конкурсу проходять і його регіональні етапи. Цьогоріч поголошено 8 регіональних конкурсів у таких областях: Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Запорізька, Закарпатська, Київська та Вінницька. Усі подані заявки на конкурс від цих областей будуть окремо розглянуті на регіональному рівні. Національна експертна рада конкурсу окремо визначить переможців у цих областях. Вшанування відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться двічі: на урочистій церемонії  у регіоні та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2023» у м. Києві.

РЕГІОНАЛЬНІ КОНКУРСИ (клікніть на конкурс, який вас цікавить та перейдіть до інформації про конкурс):

Регіональний конкурс «Благодійна Миколаївщина-2023»;

Регіональний конкурс «Благодійна Одещина-2023»;

Регіональний конкурс «Благодійна Вінниччина-2023»;

Регіональний конкурс «Благодійна Київщина-2023»;

Регіональний конкурс «Благодійне Закарпаття»;

Регіональний конкурс «Благодійна Полтавщина-2023»;

Регіональний конкурс «Благодійне Запоріжжя-2023»;

Регіональний конкурс «Благодійна Львівщина-2023».

Генеральний партнер Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України» – Благодійний фонд «Благомай». Благодійний фонд «Благомай» в минулому році став генеральним партнером конкурсу та підтримує конкурс і цьогоріч. Інформаційний партнер конкурсу – Ресурсний центр «Гурт».

Детальніша інформація за телефоном: 067-164-04-11 (в робочі дні та години), e-mail: [email protected]; офіційні сайти конкурсу: http://vboabu.org.ua/, http://blagoukraine.org/, фб.: https://www.facebook.com/BlagodijnaUkraina

Детальніше про Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»: https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.