bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

WaveMakers Summit: пряма трансляція у Молодіжному домі у Києві
15.04.2024

Привіт від команди Українсько-данського молодіжного дому. Скоро у нашому Молодіжному домі в Києві проведемо пряму трансляцію WaveMakers Summit — прямісінько з Копенгагена!
 

Про що подія?
WaveMakers Summit збирає українську й данську молодь, професіоналів і професіоналок, підприємців і підприємиць. 18 квітня вони будуть досліджувати і обмінюватися ідеями, досвідами, візіями про те, як будувати «зелені» бізнес-моделі, створювати міжкультурну співпрацю і розвивати спільноти в Україні та Данії.

Summit стане початком нової ініціативи WaveMakers, яка об’єднуватиме молодих лідерів і лідерок у Данії, які формуватимуть «зелене» майбутнє.

А як подія пов’язана з Молодіжним домом?
Команда WaveMakers Summit кличе українську молодь долучитися до трансляції натхненних виступів досвідчених експертів й експерток! Збираймося у Молодіжному домі, аби разом дізнаватися найцікавіше.

Хочу! Що буде?
16:30-17:35 — Виступи і панельні дискусії, що надихають: про значення мрії та важливість «зелених» лідерів і лідерок, тонкощі заснування «зеленого» бізнесу від підприємців і підприємиць 
- Детальніше про теми й спікерів і спікерок блоку: https://bit.ly/1block_WaveMakers
18:10-19:05 — Про співпрацю між країнами, з акцентом на залучення молоді для створення впливових спільнот. Дізнайся, як об’єднати молодь України й Данії у спільних проєктах. Приєднуйся до панельних дискусій, присвячених міжкультурній співпраці та громадам. 
- Детальніше про теми й спікерів і спікерок блоку: https://bit.ly/2block_WaveMakers

Коли: 18 квітня, з 16:30 до 19:05
Мова: англійська
Де: Молодіжний дім, м. Київ, вул. Володимирська 5Б

Будь ласка, заповни реєстраційну форму до 9:00 18 квітня: https://forms.office.com/e/rr7nYQZAmH 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.