bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Івент «Відбудова України: Хакатон з модульного житла» в межах European Design Upgrade 3.0
01.04.2024

European Design Upgrade 3.0 — міжнародний проєкт, спрямований на пошук та реалізацію ефективних рішень та технологій у розробці модульного житла для осіб, які втратили свої домівки.

Разом із командою ми маємо важливу соціальну місію — обʼєднати архітекторів, інженерів, дизайнерів та підприємців, щоб знайти та реалізувати ефективні рішення та технології у розробці модульних будинків. Це важливо, адже на тлі викликів, повʼязаних із війною виникає гостра потреба в доступному, адаптивному та гнучкому житлі.

Хакатон має на меті розв’язати нагальну проблему вимушеної зміни місця проживання внаслідок стихійних лих та конфліктів, залучивши спеціалістів з різних галузей: дизайнерів, архітекторів, інженерів, бізнесменів, містобудівників та політиків.

Під час хакатону учасники зможуть розробити реальні концепції, що забезпечать практичні та інноваційні відповіді на нагальні потреби у сфері житла в умовах екстремальних ситуацій. Наприклад:

  • створення модульних житлових конструкцій, які легко збираються, розбираються та транспортуються;
  • дослідження модульних конструкцій, які можна адаптувати до різних розмірів сімей та демографічних показників;
  • вивчення можливості інтеграції новітніх технологій, таких як 3D-друк, робототехніка та автоматизація, у будівельний процес для підвищення ефективності та зниження витрат.

Призовий фонд хакатону становить €5000, які будуть розділені між трьома командами-переможцями. Найкращі концепції отримають додаткову підтримку для подальшого розвитку, а також можливість представити свої результати глобальній аудиторії під час фінального заходу.

Дата: 11 квітня 2024, четвер

Тривалість: 3 дні

Формат: Онлайн

Участь є безкоштовною. EDU 3.0 реалізується фондом K.Fund, GoLOCAL, Brand Manual, UrbanMill та Ultrahack. Проєкт фінансується Європейським Союзом в рамках програми Creative Europe.

 

Отримати додаткову інформацію про проєкт та зареєструватись можна за посиланням на сайті EDU 3.0: https://edupgrade.design/

Контакти

  • +380967407271

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.