Продакшени та виробники контенту можуть подаватися на конкурс до 12 квітня 2024 року (включно).
Фільм «Дожити до 100 по-українськи» покаже історії активних людей старшого віку з різних регіонів України та розповість, як вони зберігають повноту життя в умовах повномасштабної війни, постійного фонового стресу, складної матеріальної ситуації та невизначеності. Ідея проєкту отримала фінансування через перемогу у міжнародному конкурсі Japan Prize 2023.
Читайте також: Проєкт Суспільного «Дожити до 100 по-українськи» переміг у конкурсі Japan Prize 2023
«Життя кожної людини надзвичайно цінне і, незалежно від віку, кожен має піклуватися про себе. Тому проєкт “Дожити до 100 по-українськи” — про надію, про людей, які продовжують у старшому віці займатися улюбленим заняттям і не втрачають оптимізму. Ми б дуже хотіли, щоб історії реальних людей-героїв фільму надихали й допомагали повірити у те, що і в 70 чи 90 років можна пізнавати себе й світ, навчатися багато цікавого й нового, і що старші люди також важливі й цінні для суспільства, — каже Зоряна Биндас, креативна продюсерка «Продюсерського центру» Суспільного. І додає: — Майбутній документальний фільм транслюватиметься на платформах Суспільного, але, крім того, плануються і покази за кордоном».
Стрічка привертатиме увагу до розв’язання проблем людей старшого віку, сприятиме порозумінню між поколіннями, показуватиме правдиве щоденне життя героїв, їхню взаємодію у соціумі. До зйомок залучатимуть лікарів, психологів, тренерів, митців, родичів героїв, їхніх друзів та представників громад, де вони живуть.
Як взяти участь у мистецькому конкурсі, перелік документів, конкурсні етапи та загальні вимоги — в Оголошенні про проведення мистецького конкурсу. Ознайомтеся з Порядком проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ». Запитання щодо умов проведення конкурсу надсилайте за адресою [email protected].
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.
Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.
Коментарі