bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

КАГ: українська діаспора: Швейцарія. «Виїжджати чи не виїжджати: вибір кожного»
21.11.2023

Покинути рідну домівку через збройну агресію росії є досить важким та сміливим рішенням. Проте навіть за тисячі кілометрів українці залишаються об’єднаними з рідною країною та всіляко її підтримують. 

ВІ “Активна Громада” продовжує проводити клуби за участі активних українців за кордоном, на яких обмінюємось ідеями та досвідом. Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Юлії Федорової. 

Спікерка: Юлія Федорова, голова громадської організації “Центр громадянських ініціатив “Тіра”, експертка з питань місцевого самоврядування, тренерка з відкритих даних, електронної демократії та цифрового розвитку громад.

Волонтерська діяльність пані Юлії пов’язана з допомогою жінкам, які приїхали у Швейцарію, а також з невеликим виробництвом окопних свічок, які відправляють до України разом зі спальниками.

Під час зустрічі Юлія Федорова розповість про:

  • власний досвід виїзду за кордон;
  • виклики, з якими стикаються українці за кордоном;
  • те, чи все так “солодко”, як пишуть українські ЗМІ;
  • те, що можуть набути українці за кордоном;
  • відносини з рідними та знайомими, які залишились в Україні.

Дата: 23 листопада 2023 року

Час проведення за часом України: 19:00

Час проведення за часом Швейцарії: 18:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Зареєструватись можна за посиланням.

Переглянути анонс на нашому сайті можна за посиланням.

 

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

 

ДовідкаПроєкт “Активна Громада: право вибору” підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

ПриміткаМісія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Контакти

  • сайт “Активної Громади”: https://ag.com.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.