bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

КАГ: українська діаспора: Презентація діяльності української центральної репрезентації в Аргентині
17.11.2023

ВІ “Активна Громада” продовжує проводити клуби за участі активних українців за кордоном, на яких обмінюємось ідеями та досвідом. Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Марії Зінько/

Спікерка: Марія Зінько, віцепрезидентка Української Центральної Репрезентації в Аргентині

Українська центральна репрезентація (УЦР) в Аргентинській республіці — це безпартійна неприбуткова федеративна організація, яка представляє українську громаду Аргентини, є членом Світового конгресу українців. Об’єднує 30 товариств і організацій української діаспори.

На території Аргентини товариства підтримують фольклорні ансамблі, які показуються найбільш популярним виявом української культури серед аргентинського суспільства, рівно ж вони є об’єктивом діяльності більшості товариств. В тижневу діяльність включаються суботні школи, де молодь має можливість придбати знання української мови та культури взагалі.

 

Під час зустрічі Марія Зінько розповість про:

  • діяльність українців в Аргентині;
  • збереження української культури та мови;
  • адвокаційну працю;
  • допомогу для України.

Дата: 24 листопада 2023 року

Час проведення за часом України: 17:00

Час проведення за часом Аргентини: 12:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Зареєструватись можна за посиланням.

Ознайомитись з повним анонсом можна на нашому сайті “Активної Громади” за посиланням.

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

 

Довідка. Проєкт “Активна Громада: право вибору” підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Контакти

  • сайт “Активної Громади”: https://ag.com.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.