bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тузлівська зустріч «Платформи громадської участі у відновленні Коблівської ТГ»
01.10.2023

4 жовтня 2023 року,  у середу,  у приміщенні старостату с. Тузли відбудеться  зустріч Платформи громадської участі у відновленні територіальної громади.

Робоча група виконкому Коблівської сільської ради з питань розроблення комплексної програми відновлення, ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» та ГО «ЕКО. Березань», запрошують активних громадян, представників громадських організацій та ініціативних груп, волонтерів та всіх зацікавлених взяти участь у зустрічі.

Під час заходу плануємо попрацювати в робочих групах, обговорити та визначити напрямки відновлення Коблівської териториальної громади, які Ви вважаєте пріоритетними.

Час: середа, 4 жовтня, початок о 10.30. Реєстрація з 10.00

Спікери:

  • Михайло Золотухін, регіональний координатор проекту у Миколаївській області, директор ГО Фонд розвитку міста Миколаєва»;
  • Тетяна  Ковалик  –  начальник відділу економічного розвитку  Коблівської сільської ради;
  • Олексій Сидорчук,  голова правління ГО «ЕКО.Березань»;

Для участі у заході потрібно заповнити реєстраційну анкету за посиланням до 10-00, 3 жовтня 2023 року включно.

З питань участі звертайтесь до :

Маріанни Капусткіной, менеджерки ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва», Viber +38(050)547– 81-35.  E- mail: [email protected]

Ірини Дамян, менеджерки ГО «ЕКО. Березань», Viber +38(068)451-58-98.  E- mail:[email protected]

 Прес-служба ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”

Захід організується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Ефективність процесів відновлення та відбудови в Україні через забезпечення участі громадян», який виконує ГО «Центр Доброчин»

 у партнерстві з громадськими;організаціями «Громадська ініціатива Луганщини», «Фонд розвитку міста Миколаєва», «Чугуївська правозахисна група» та «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень».

 Партнерами проєкту  є Коблівська сільська рада та ГО «ЕКО. Березань.

Контакти

  • (0512)47-38-79

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.