bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнський конкурс на проведення шкільного уроку з провадження zero waste принципів!
26.09.2023

На підтримку популяризації ЗУ «Про управління відходами» та принципів циркулярної моделі керування відходами, 7 вересня стартує Всеукраїнський конкурс уроків що проводиться ГО “Центр громадських та медійних ініціатив” (Zero Waste Kharkiv) за підтримки Calidris та інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. 

Конкурс має на меті через шкільні уроки підвищити обізнаність дітей у сфері поводження із відходами, а саме про запобігання утворенню, проблеми відходів і їх вплив на довкілля та життя людей у місті, громаді, країні, світі. 

До участі у конкурсі запрошуються вчителі та вчительки всієї України. У рамках конкурсу потрібно розробити та втілити інтерактивний урок на одну чи кілька із вказаних нижче тем: 

- популяризація ідеї відмови від непотрібних покупок та запобігання утворенню відходів,

- компостування відходів,

- висвітлення процесу сортування та переробки, 

- усвідомлене споживання, ремонт речей, 

- популяризація альтернативних жіночих засобів гігієни, 

- концепція zero waste (нуль відходів), 

- принципи сталого розвитку на території міст та громад України.

Троє переможців/-иць отримають грошову винагороду та медійне визнання!

Для участі необхідно:

  • •  заповнити проєктну заявку конкурсу,

  • •  розробити урок тривалістю не менше 30 хвилин, записати його у відео форматі і разом із коротким планом надіслати на електронну скриньку zwcamp1@gmail.com до 15 жовтня 2023 року. 

Про правила проведення конкурсу і відбору, а також оцінювання заявок детальніше читайте у Положенні конкурсу.

Термін прийома робіт подовжено до 15 жовтня! 

Нагадуємо, що 9 липня набув чинності Закон України «Про управління відходами», який впроваджує новий принцип поводження з відходами відповідно до ієрархії у сфері відходів, що включає відмову від непотрібного, скорочення споживання, повторне використання, сортування та компостування.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.