bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Документальна вистава «Загублені/знайдені» відбудеться у Чернівцях
23.09.2023

26 вересня о 14:00 Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» у Чернівцях запрошує всіх охочих взяти участь в презентації документальної вистави «Загублені/знайдені».

Завдяки реальним історіям наших геройок – внутрішньо переміщеної особи із Маріуполя, представниці місцевої влади та волонтерки – присутні зможуть відповісти на питання: «Що кожен втратив та здобув на цій війні?». Разом ми розбиратимемось із шляхами вирішення проблем, самовиражатимемось та шукатимемо ресурси для наповнення.

Щоб приєднатися, будь ласка, заповніть анкету за посиланням: https://cutt.ly/lwvzsMBv

Подія безкоштовна, кількість місць обмежена, деталі – опісля реєстрації!

ЩО? Документальна вистава «Загублені/знайдені»

КОЛИ? 26 вересня о 14:00

ДЕ? Культурний простір «Гончаренко Центр» (вул. Івана Франка, 1, 2-ий поверх)

За додатковими відомостями звертайтесь: 0669053598, 0979914902 – Інна Пашанюк, регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Чернівцях.

Примітка. Захід відбудеться в межах напряму із розбудови консенсусу в громадах, який реалізовується «Активною Громадою» від Інституту «Республіка» в рамках проєкту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Контакти

  • Інна Пашанюк - регіональна координаторка ВІ “Активна Громада” у Чернівцях
  •  +38(066)9053598
  •  +38(097)9914902
  •  [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.