bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ідеятон «Поширення сучасних технологій публічного управління»
22.09.2023

16-18 жовтня в м. Харків відбудеться ідеятон  «Поширення сучасних технологій публічного управління»

 
Ідеятон (від англ. «хакатон») – це своєрідний марафон ідей, на якому відбувається пошук нових рішень актуальних проблем та доведення цих ідей до стану готових проєктів. 
 
Ідеятон у Харкові буде присвячено впровадженню в органах місцевого самоврядування сучасних технологій публічного управління. На заході учасники підготують проєкти, спрямовані на поширення в територіальних громадах інструментів партисипативної демократії, адміністративних послуг та електронного врядування. Переможці ідеятону отримають мікро-гранти обсягом до 1700 дол. на реалізацію проєктів тривалістью до 3 місяців. 

До участі в заході запрошуються представники громадських/благодійних організацій з Донецької, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей (включно із тими, хто зараз перебуває в евакуації у інших регіонах). До участі запрошуються  команди у кількості по дві особи від кожної організації. Для роботи на ідеятоні кожній команді знадобиться принаймні один власний комп’ютер (планшет, ноубук тощо).
 
Відібраним учасникам забезпечується харчування під час тренінгу, для учасників з інших міст – проживання та компенсація витрат на проїзд (у межах встановленого ліміту).
 
Заявки на участь необхідно подавати шляхом заповнення Google-форми https://forms.gle/RnBgn8Sms9FKH7ze9 .
Відбір до участі відбуватиметься по мірі надходження заявок, тому рекомендуємо не чекати дедлайна і подавати заявки за готовністю. Кінцевий термін подання заявок на участь -  5 жовтня 2023 р.

Із запитаннями щодо цього заходу можна звертатися електронною поштою на адресу    [email protected] (із темою листа “Питання тренінг НУО”).

Організатори забезпечують проведення заходу із дотриманням вимог безпеки. Місце проведення облаштовно укриттям. Незалежно від цього, ми розраховуємо на усвідомлене ставлення учасників до свого здоров’я та безпеки. 


Захід відбудеться в рамках проєкту  «Сприяння партисипативному врядуванню на сході України», який реалізується Громадською організацією «Волонтерська ініціатива “Станція Харків”» за підтримки «Національного фонду підтримки демократії» (NED)

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.