bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Моделювання роботи німецького Бундестагу
14.09.2023

15 вересня у світі відзначають Міжнародний день демократії. Цитуючи відомі слова Вінстона Черчилля: «Демократія  – найгірша форма правління, за винятком усіх інших, які людство спробувало до цього часу», — можна зрозуміти, наскільки важливою демократія є для прогресу людства та миру

Демократичний досвід Німеччини від невдалої спроби встановлення демократії за часів Веймарської республіки до нацистської диктатури Гітлера та демократичного повернення після часу «нуль» яскраво ілюструє загальний розвиток демократії у світі, а надто її вразливість та несталий характер. 

Однак Німеччина все ж стала демократичною історією успіху, а німецький законодавчий орган Бундестаг асоціюється з політичною стабільністю, верховенством права та практично ідеалом парламентської демократії. 

Але як саме Бундестаг втілює демократичні принципи? Яка роль в цьому процесі відводиться політичним партіям? І як демократія живиться за рахунок звичайних громадян та громадянок? 

Про все це та багато чого іншого ви дізнаєтеся завдяки участі події «Моделювання діяльності німецького Бундестагу: Парламентська демократія в Федеративній Республіці Німеччина»

 

♦️Під час заходу разом з іншими учасниками та учасницями ви: 

- перевтілитеся в німецьких парламентарів та пардаментарок задля ухвалення важливого для України законопроект

- зануритеся у світ німецької парламентської демократії

-усвідомите важливість знаходження міжпартійного консенсусу для демократії

 

Що на вас чекає? 

- можливість приміряти на собі роль німецьких парламентарів та парламентарок й на власному досвіді пізнати процес законотворення Німеччини

- захоплюючі пленарні дискусії та шанс долучитися до процесу творення німецької демократії

- нові знання про роботу німецького Бундестагу та німецький партійний ландшафт

- Дата проведення заходу: 20 вересня о 17:30

- Місце проведення: онлайн, Zoom

❗️Дедлайн реєстрації: 19 вересня о 18:30

Контакти

  • Вайда Юлія
  •  +380687938867

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.