bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Про авторське право – за новим законодавством: що треба знати медійникам? Зустріч з медіаюристами
26.05.2023

1 січня 2023 року набув чинності Закон України «Про авторське право і суміжні права» - ще один довгоочікуваний євроінтеграційний документ, який прийшов на заміну редакції 1993 року. Він не просто адаптує національне законодавство до розвитку технологій, а й імплементує в нього норми директив ЄС у сфері авторського права. 

Документ визначає охорону баз даних, врегульовує авторське право на результати роботи штучного інтелекту, формулює поняття фотографічного твору, актуалізує питання службових творів і вперше регулює сирітські твори.

Медіаюристів Платформи прав людини часто запитують журналісти, як розібратися з новелами закону про авторське право та на що звернути увагу журналістам. Тому ми вирішили присвятити цій темі окрему дискусію.     

Про те, як реформа авторського права вплине на українські медіа, говорити будемо 30 травня під час онлайн-зустрічі з медіаюристами Платформи прав людини.

Коли: 10.00-12.00

Де: платформа Zoom 

Розбирати новий закон «Про авторське право і суміжні права» будуть наші експерти:

  • Євген Воробйов – медіаюрист, адвокат з досвідом приватної юридичної практики та роботи на державній службі;  
  • Ольга Вдовенко – адвокатка, експертка з питань доступу до публічної інформації;  
  • Микола Гринишак – медіаюрист-практик, адвокатдопомагає медійникам у цивільних, кримінальних та адміністративних справах.

Маєте питання до спікерів? Напишіть їх у формі для реєстрації ( https://forms.gle/thod5xaV9k2TnVSa9 ), яка триває до 12.00 понеділка, 29 травня. 

Цікаво просто послухати експертів? Також реєструйтеся, щоб ми могли відправити вам лінк на вхід у Zoom-кімнату. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ     

Знайте більше, ми допоможемо! 

 

Ця подія стала можливою за підтримки Freedom House Ukraine. 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.