bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конференція «Відновлювальне сільське господарство – шлях до відновлення повоєнної України»
24.05.2023

Мережа екостанцій України запрошує на конференцію “Відновлювальне сільське господарство – шлях до відновлення повоєнної України” 9-10 Червня 2023.

Регенеративне сільське господарство широко впроваджується в усьому світі, зменшуючи наслідки та причини кліматичних змін, завдяки створенню глибоких родючих ґрунтів, функціонуючих водних циклів, відновленню природних систем та біорізноманіття.

Запрошуємо фермерів, науковців, екологів, освітян, представників територіальних громад, проектувальників, активістів й небайдужих громадян до побудови візії сталого та відновлювального сільського господарства в Україні, як частини післявоєнного відновлення.

Ви дізнаєтесь про різні моделі сільського господарства від фермерів-практиків та фахівців у сфері відновлювального сільського господарства з України та всього світу.
 
Будемо раді обговорити актуальні питання з учасниками безпосередньо на конференції. Для тих, хто хоче долучитися онлайн буде організовано ZOOM простір.


Більше інформації про конференцію, програму та спікерів можна знайти за посиланням.

Реєстрація на конференцію обов’язкова.

 

Організатор:

Мережа екостанцій України, Україна, https://mey.org.ua/

Богдан Попов
[email protected]
+380636243781 (телефон і WhatsApp)

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.