Туристична Асоціація Івано-Франківщини (ТАІФ) запрошує українських фахівців, у сфері історичної науки, архітектури й збереження спадщини, літераторів, краєзнавців, майстрів мистецтва інтерпретаційного контенту й наративів, розробників інтерактивних експозицій, експертів з економіки спадщини та ін. на транскордонну майстерню професіоналів у сфері культурної спадщини.
Майстерня відбудеться 22-23 травня ц.р. в м. Надвірна в рамках проекту «Об’єднані спадщиною: збереження історичного спадку фортеці Пнів в Україні та фортеці Ардуд в Румунії з метою розвитку туризму».
Детальніше про проект читайте у новинах ТАІФ https://www.taif.org.ua/news/sharing-heritage-start/
чи у FB: https://www.facebook.com/sharingheritage.roua/.
Ми вважаємо креативні майстерні найбільш цікавими та надихаючими формами роботи фахівців різних галузей та напрямків, об’єднаних сильним творчим потенціалом. Часто майстерні окрилюють експертів і допомагають їм виробити нетривіальний зміст й несподівані рішення при плануванні інтерпретації, оскільки їх учасники невимушено генерують сміливі часто провокативні ідеї, такі бажані для «правильної» інтерпретації спільної для усіх нас замкової спадщини.
Травнева майстерня поєднає унікальний досвід та знання учасників з України й Румунії, залучивши різні бачення інтерпретації, дозволить докладно обговорити пропоновані експертами й дослідниками проекту теми інтерпретації майбутнього Центру спадщини «Фортеці Пнів» та спільно виробити провідну ідею (об’єднавчу тему) такої інтерпретації. Майстерня проходитиме в форматі інтерактивних дискусій й передбачає візит на Пнівський замок, ну і гарантує цікаве та різноманітне спілкування, новий незабутній досвід та знайомства.
Програма майстерні
Для участі в майстерні просимо до 16 травня ц.р. заповнити google-форму за посиланням. https://forms.gle/Emot95U7QHWZE1d16.
Витрати на проїзд, проживання у готелі, харчування та роздаткові матеріали покривають організатори майстерні (ТАІФ).
Заповнення форми не гарантує участь у майстерні. Участь обмежена: буде відібрано лише 10 експертів з України.
Проект «Об’єднані спадщиною» виконується ТАІФ у партнерстві з Пасічнянською сільською радою (Україна), муніципалітетом м. Ардуд та Торгово-промисловою палатою Сату-Маре (Румунія) в рамках Спільної операційної програми Європейського інструменту сусідства Румунія – Україна 2014-2020. Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Коментарі