bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Європейське онлайн-дослідження для соціальних підприємців та громадських діячів
18.03.2023

Опитування POSSIBILISTS STUDY проводиться кожні два роки з метою отримати наукову інформацію про життя, роботу та потреби молодих людей, які впливають на суспільні зміни. До участі запрошують молодих (16-35 років), зокрема соціальних підприємців та громадських діячів.

Дедлайн про заповнення анкети: 26 березня. Час: 15-25 хв.

Посилання на анкету дослідження - https://thepossibilists.org/study/

 

Цього року за дослідження в Україні відповідає громадська організація School of ME і запрошує всіх підприємців і громадських діячів долучитися до опитування, щоб сказати європейській спільноті інвесторів про наші потреби. Результати цього дослідження допомагають зрозуміти фондам, інвесторам та політикам, якої саме допомоги хочуть соціальні підприємці та громадські активісти: гранти, навчання, нетворкінг. 

 

Бенефіти для учасників дослідження:

Всі учасники отримують спеціальний список пропозицій і можливостей від партнерів ініціативи Google та SAP та членів Possibilists Alliance, включаючи запрошення подати заявку на стипендії - щомісячний кредит у розмірі 10 000 доларів США для Google AdWords для некомерційних організацій (застосовуються деякі правила), пропозиції приєднатися до інших стипендій, запрошення приєднатися до конференцій, ресурси знань тощо.

Спираючись на дані європейські організації створюють системні рішення, щоб в покращити умови для молоді, яка створює власні проєкти! У світі, а цьогоріч – ще й в Україні!

Контакти

  • https://thepossibilists.org/study/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.